Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Co do apki to się zgadam. Tylko błagam. Nie tapatalk....Zrobił się nieakceptowalny!

 

I jeszcze jedno. Po wysłaniu posta na forum pojawia się możliwość powrotu do tematu i coś tam jeszcze... Czy jest możliwoś ustawienia, że jeśli użytkownik przez powiedzmy 5-10s nie podejmie decyzji to zostanie automatycznie skierowany np. do tematu? Choć nie wiem co inni na to. Jak myślicie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38330
  • 1384

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zgodzę się, że tapatalk czy inne zewnętrzne apki nie wchodzą grę.
Ja się tu loguję jak do swoich usług i średnio mi się podoba udostępniać dane moich usług komuś innemu.

Nie wiem czy apka jest potrzebna. Przydałoby się polepszyć "bateryjkę" i przyśpieszyć ładowanie stron.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Użyszkodnik, dzięki za edycję i info, że już śmiga. Teraz już jasne dlacego nie mogłem odtworzyć tego błędu, choć "nie ma tego złego", bo dzięki Tobie odkryłem nowe przeglądarki 😄

 

@Anonim, pisząc, że ranking odświeża się z opóźnieniem masz na myśli informacje dostępne tutaj? W ostatnim tygodniu wyprzedziłeś nawet @Piotrekk85 😄

 

@Astis@4Kazelot, @mst, @Piotrekk85, co do appki na telefon to zastanawialiśmy się nad nią, ale w końcu postawiliśmy na fajną stronę mobilną. Mamy w niej jeszcze kilka rzeczy do poprawy, ale jak już będzie dopieszczona, będzie działało zapamiętywanie danych logowania, aby nie trzeba było ich podawać za każdym razem to wystarczy link do strony dodać do ulubionych i będzie spoko, hm? A może jest coś, czego jeszcze brakuje Wam w mobilnej wersji strony? Byłoby super, gdybyście dali znać tutaj.

 

@mst, fajny pomysł z automatycznym przekierowaniem po określonym czasie po dodaniu postu! Sprawdzimy czy możemy to jakoś łatwo ustawić 🙂

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur dokładnie, ranking odświeża się z pewnym opóźnieniem. Oj @Piotrekk85 nie wyprzedziłem, chyba że w jakimś tygodniowym zestawieniu 🙂 Lubię czytać rady kolegi i sam przyznaję mu "łapki". A co 🙂 Lubię grę fair play 🙂 @Piotrekk85 jako pierwszy przebił magiczną liczbę 100 "lajków". Facet ma niesamowitą wiedzę, takich ludzi powinno się zatrudniać w Waszych "szeregach". Pozdrawiam. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Mat napisał(-a):

Jeszcze jedna sprawa, może przegapiłem to gdzieś. Nastarym forum jak i na wielu innych można szybko dostać się do ostatniego posta w temacie klikająć np na date ostatniego posta. Tu takiej opcji nie widze. Przewidujecie coś takiego?

 

 


Widzę że już niektóre daty są klikalne i przenoszą gdzie należy 🙂

😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Mat napisał(-a):

...można szybko dostać się do ostatniego posta w temacie klikająć np na date ostatniego posta.


Na niemal wszystkich forach tak jest, to jest wygodne. 😄 

 

  Ja tym razem w sprawie powiadomień mailowych.... 

Powinno być wysłane jedno powiadomienie informujące o pierwszej odpowiedzi w obserwowanym temacie, za następne odpowiedzi dopiero po przeczytaniu.

Faktycznie jest tak że jest np 8 odpowiedzi i ja otrzymuję 8 maili bez względu na to czy przeczytałem poprzednie czy nie. A powinien być jeden mail.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

I jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje. A może na głownej stronie orange.pl możnaby dodać link do forum. Znalazłem oczywiście w stopce zapodajkę, ale wydaje mi się, że powinno być coś na górze. To forum, to w końcu miejsce na urzytkowników Orange (mam nadzieję, że nie tylko), tu powinni rozwiązać nietypowe zagadnienia i te nie koniecznie związane z Orange. Ale żeby znaleść forum, trzeba je pokazać. Ja dla przykłądu znalazłem to forum przez google. Odwiedzam stronę Orange regularnie i aż mnie dziw bierze, że moja wiedza nie pochodzi z wyszukiwarki. Wnioskuję. Dajcie coś "WIĘKSZEGO" na stonie Orange! 🙂 Czuję, że wtedy popularność forum wzrośnie jeszcze szybciej.... 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Dot. Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Jozefg, niestety mechanizm powiadomień mailowych w systemie, którego używamy ma ten brak, że nie możemy tego łatwo konfigurować 😕 Mamy to na uwadze, choć nie uda nam się tego szybko zmienić... Przejściowym rozwiązaniem jest korzystanie tylko z powiadomień w Nasz Orange i częste zaglądanie tutaj 🙂

 

@mst, na stronie głównej jesteśmy w trzech miejscach ^_^ Poza wspomnianym przez Ciebie linkiem w prawym dolnym rogu, możeszesz też kliknąć w górnym menu Wsparcie, a po rozwinięciu - Zapytaj społeczność, albo mniej więcej na środku strony, bliżej prawej strony, obok rysunkowej postaci trzymającej telefon - też jest "Zapytaj społeczność" 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mi się nie podoba tło 😜 Żyjemy w Polsce, mamy swoje cenne złotówki, to i niech one będą w tle "kafelków" a nie euro na ekranie głównym Nasz Orange 😜 Pozdrawiam 🙂  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32706
  • 38330
  • 1384

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A może zdjęcie użytkowników a nie ze stocka? 😄 powrzucamy nasz zdjęcia i zrobicie mozaikę?