Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Przyznam szczerze, że nie śledzę tego tematu na bieżąco.

Więc jeśli to ominąłem - wybaczcie. 

 

Mam propozycję, by wyszukiwarka na stronie orange.pl, zaznaczona na zrzucie poniżej, przeszukiwała forum Nasz Orange. Aktualnie działa ona na starym forum.

1.png

Wybaczcie za te baźgroły, poniosło mnie za bardzo z zasłanianiem numeru 😛

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Przecież już było zapowiedziane że stare forum zostanie zamknięte więc i wyszukiwarka pewnie zmieni obszar wyszukiwania na nowe. 😄


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur Jeśli to nie tajemnica, to gdzie fizycznie znajduję sie to forum. Na serwerach Orange czy Lithium? Bo tracert prowadzi do serwera lithium.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@4Kazelot, piękne bazgroły! Wyczuwam tu wczesnego Picasso... 😛 

Wyszukiwarka portalu, czyli ta w prawym górnym rogu będzie pokazywać wyniki z Nasz Orange. Właściwie to już powinna, ale trochę się spóźniamy z tą zmianą 😞 

 

@mst, nie powiemy nawet na torturach! 😉

Żartuję oczywiście, wiemy, że przed takimi śledczymi jak Ty nic nie umknie i potwierdzamy, że korzystamy z rozwiązania lithium.com w tzw. modelu SaaS. Jeśli temat Cię interesuje to wpadnij na ich stronę, oferują bardzo fajne rozwiązania.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur Pytam, bo jestem ciekawy czemu jest problem z DNSem i długim ładowaniem się forum za pierwszym razem. Ciekawe czy to problem po stronie Orange czy Lihtium. Tym bardziej jest to trudne, że to połączenie dwóch serwerów w jeden portal. (Ciekawe czy tylko dwóch) 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

My też jeszcze nie znamy rozwiązania tego problemu, @mst, ale pracujemy nad tym...

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Mamy fajnego newsa 🙂

 

Od teraz, po wejściu na listy tematów, np. w kategoriach czy przez stronę główną - Najnowsze posty - Więcej - niektóre tematy są pogrubione, a inne nie:

 

zmiany.JPG

 

Jeśli temat jest pogrubiony to oznacza, że jeszcze go nie czytaliśmy lub pojawiły się w nim nowe komentarze. Przydatne, prawda? To w odpowiedzi m.in. na propozycję @Piotrekk85, aby można było sprawdzić posty od ostatniej wizyty 🙂

 

Przy okazji poprawione zostało też działanie przycisków Więcej na stronie głównej i powinny już działać prawidłowo.

 

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Super, też zgłaszałem podobną sugestię 🙂 Zmiany na duży PLUS 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7143
  • 187

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Tylko teraz tematy sortowane są po dacie założenia, a nie jak powinno być od ostatnich postów. Poza tym po kliknięciu w temat pomimo prawidłowych ustawień nie przechodzi się do ostatniego posta :-(.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7143
  • 187

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Powyższy post od dwóch godzin nie pojawił się na liście najnowszych, smutno mi :'(
Edit:
Ten też, czuję się dyskryminowany 😕