Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
No ******, @Piotrek, nie wiedziałem, że z Ciebie taki skąpilajk 😛 @Misiek62, łap ode mnie dwa 😄

Hahaha, dzięki @Artur
Artur... a zobacz jaką relację lajków do postów ma Piotrek... rewelka.

 

Update... kurcze ten automat kontroli "przyzwoitości języka" nawe k...rde wycina?

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ale fajny koncert życzeń, to ja poproszę dla Top 10 użytkowników po iPhonie 😅 Może być po 5s 😜 A co 😎 Oczywiście mój wpis jest stricte żartobliwy. A lajki, każdy lubi 😁

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6110
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a): 

Update... kurcze ten automat kontroli "przyzwoitości języka" nawe k...rde wycina?


No właśnie sam się zdziwiłem, aż tak święci nie chcemy być 😉 Zaraz usunę "kurde" z blokowanych 🙂

 


pablo_ck napisał(-a):
Ale fajny koncert życzeń, to ja poproszę dla Top 10 użytkowników po iPhonie 😅 Może być po 5s 😜 A co 😎 Oczywiście mój wpis kredyt stricte żartobliwy. A lajki, każdy lubi 😁

Dżizas, Pablo, Mikołajki dopiero w grudniu! 😉

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Oj tam, oj tam 🙂 pomarzyć i pożartować zawsze można 😊

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):
Ale fajny koncert życzeń, to ja poproszę dla Top 10 użytkowników po iPhonie 😅 Może być po 5s 😜 A co 😎 Oczywiście mój wpis jest stricte żartobliwy. A lajki, każdy lubi 😁

Pawle (jak mniemam) zaraz dychę, a może dla top-top, czyli 3... Też bym przygarnął, albo chociażby smatwatcha ... żeby lekko zmodyfikować i zminimalizować oczekiwania.

 

Wiesz @Anonim latka lecą to kontrola pulsu itd. potrzebna.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a): 

Update... kurcze ten automat kontroli "przyzwoitości języka" nawe k...rde wycina?


No właśnie sam się zdziwiłem, aż tak święci nie chcemy być 😉 Zaraz usunę "******" z blokowanych 🙂

 


pablo_ck napisał(-a):
Ale fajny koncert życzeń, to ja poproszę dla Top 10 użytkowników po iPhonie 😅 Może być po 5s 😜 A co 😎 Oczywiście mój wpis kredyt stricte żartobliwy. A lajki, każdy lubi 😁

Dżizas, Pablo, Mikołajki dopiero w grudniu! 😉


Toć możemy poczekać do grudnia, a nwet sylwestra... byleby Mrugający robot


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1071
  • 27

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ło matko ;))) nadrabiaaaam

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ale, żebym się musiał domagać i jeszcze Artura (bez mojego udziału) na urlopie pobudzać... f s t y d...Mrugający mężczyzna


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Edit.

A ja z uporem wracam do tych nieszczęsnych powiadomień mail bo znowy miałem co kasować z poczty....:(

  Co ciekawe w tym samym czasie na forum koło tego "dzwonka"  sygnalizowane były 2 odpowiedzi w 2 wątkach  a więc prawidłowo...

   Mój wniosek z tych obserwacji:  Informacja dla poczty jest pobierana z innego miejsca i sypie mailami bez względu na to czy poprzednie zostały przeczytane. Jeżeli będzie 10 odpowiedzi w temacie to poleci 10 maili a powinien jeden. 😄 

  Może pobierać informację o odpowiedziach spod tego "dzwonka"?  

Czyli jeden mail w momencie pojawienia się cyferki, przy zmianie cyferki bez maila  drugi mail bo liczba wskazuje ilość wątków w których odpowiedziano.

Mam nadzieję że dość dokładnie wytłumaczyłem o co mi chodzi... 😄

A przynajmniej że informatycy zrozumieją


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18234
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

A ja z uporem wracam do tych nieszczęsnych powiadomień mail bo znowy miałem co kasować z poczty....:(

  Co ciekawe w tym samym czasie na forum koło tego "dzwonka"  sygnalizowane były 2 odpowiedzi a więc prawidłowo...

   Mój wniosek z tych obserwacji:  Informacja dla poczty jest pobierana z innego miejsca i sypie mailami bez względu na to czy poprzednie zostały przeczytane. Jeżeli będzie 10 odpowiedzi w temacie to poleci 10 maili a powinien jeden. 😄 

  Może pobierać informację o odpowiedziach spod tego "dzwonka"?  

Czyli jeden mail w momencie pojawienia się cyferki, przy zmianie cyferki bez maila.

Mam nadzieję że dość dokładnie wytłumaczyłem o co mi chodzi... 😄

A przynajmniej że informatycy zrozumieją


@Jozefg dlatego ja wyłączyłem wszystkie powiadomienia na e-mail... co mam przeczytać "system" pozwoli mi znaleźć, co przeoczyć... cóż... z tym trzeba się pogodzić, wykalkulować, co ważniejsze, być zasypywany, czy nie śledzić na 100 tematu w którym dane mi było się wypowiedzieć.