Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrek, wyłapałem mały błąd...otóż po wejsciu w profil Mikołaja, wyświetla mi się takie info...jakbym był zalogowany do jego konta 🙂

mikołaj.jpg

haha...wszyscy 😉

 

 

piotrek.jpg

 

 

misiek.jpg

artur.jpg

 

 @Piotrek@Mikołaj@Artur, trzeba coś by było coś z tym zrobić 😉

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

@Piotrek, wyłapałem mały błąd...otóż po wejsciu w profil Mikołaja, wyświetla mi się takie info...jakbym był zalogowany do jego konta 🙂

mikołaj.jpg

 

 

 

 


@mabud73, to co Ty piszesz chyba nie jest błędem tylko info "czyj profil oglądasz" bo jak np. klikniesz "więcej" w osiągnięciach to u góry nie widzisz już danych posiadacza tego profilu, za to masz to nadal w tym górnym "menu"....

mnie natomiast udało się wygenerować info o braku uprawnień ..

 

"Nie masz wystarczających uprawnień dotyczących zasobu lub zasobu nadrzędnego umożliwiających wykonanie tej czynności.

Aby kontynuować, kliknij przycisk Wstecz w przeglądarce.

 

bo w menu, takiego cudzego profilu zauważyłem "zmień użytkownika" (albo jakoś podobnie) i jak to misiek, klik... więc dostałem wklejony wyżej komunikat.

 

@Artur@Piotrek .... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

 @Misiek62 zgłosiłem to jako błąd ponieważ do tej pory tego nie było, wiec czekam na info od Zespołu 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

OKI @mabud73  masz prawo do swojej oceny tej możliwości ;), czy też zachowań systemu

 

a ja do swojej 😉 

 

a przy okazji wypatrzyłem u @Artur  Kapitana Charyzmę drugiego poziomu 😄 - brawo TY 

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Zabrzmiało to jak agresywne odpieranie sugestii z mojej strony 😉 Hehe, sorki, ale nie miało to tak wyglądać @Misiek62 ... a kpt charyzma dzisiaj mnie nawiedził, z tego poziomu zauwazyłem również drugi stopień charyzmy u Artura 😉 Gratulacje Kapitanie 🙂 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mabud73 sorki jeśli tak mnie odczytałeś, nie miałem intencji, bo mnie jakakolwiek agresja w tej sprawie nie nawiedziła... 

 

Przy okazji... posty o błędzie... może @Mikołaj zmigrujesz do odpowiedniego tematu ?

bo tu dopiszę... skoro oglądamy Wasze profile, nasi najulubieńsi Moderatorzy... to tak przy okazji... jakoś nie chce mi się wyświetlić lista "rozwiązań" u @Piotrek

 

@mabud73, a zauważyłeś że na zakładce (u mnie w Chrome, pod Win XP) dla profilu Artura pojawia się Jego Avatar... u Piotrka i Mikołaja standardowe logo NaszOrange.

No proszę Twoje foto też mi się wkleiło do zakładki z opisem "o mabud73" 😄  a u siebie widzę logo NO... ciekawe, w jaki sposób to jest rozstrzygane przez system/przeglądarkę.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@mabud73 sorki jeśli tak mnie odczytałeś, nie miałem intencji, bo mnie jakakolwiek agresja w tej sprawie nie nawiedziła... 

 


Rozdmuchujemy coś co źle zrozumieliśmy hehe Emotikon: LOL ... zmojej strony zabrzmiało to nie tak jak myślę 😉 Czyste niedogadanie się spowodowane żle dobranymi określeniami przeze mnie, więc uważam temat za mile zamknięty 😉

 


Misiek62 napisał(-a):

 

@mabud73, a zauważyłeś że na zakładce (u mnie w Chrome, pod Win XP) dla profilu Artura pojawia się Jego Avatar... u Piotrka i Mikołaja standardowe logo NaszOrange.

No proszę Twoje foto też mi się wkleiło do zakładki z opisem "o mabud73" 😄  a u siebie widzę logo NO... ciekawe, w jaki sposób to jest rozstrzygane przez system/przeglądarkę.


Zauważyłem tylko że dzieją się dziwne rzeczy i myślę że jest to spowodowane działaniami na zapleczu strony lub ktoś piachu w zębatki NO nasypał Emotikon: LOL U mnie wygląda to tak, jeśli o to Ci chodziło 🙂

zakładki.jpg

 


Co do wygenerowania braku uprawnień, po wejsciu w czyjś profil, tak jak napiałeś, po kliknięciu "przełącz użytkownika" wyskakuje komunikat i powrót do swojego profilu...

 

 

przelacz uzytkownika.jpg

 

 

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mabud73 , @Misiek62 nie ma jak konkretny opis, dziękuję. Przywrócimy tymczasowo starszą wersje i popracujemy nad tym by działało to lepiej.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ufff... Dzięki, Chłopaki, za szybkie info o błędzie. Już z Piotrkiem i devami przegadaliśmy na szybko temat i błąd został poprawiony 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Ufff... Dzięki, Chłopaki, za szybkie info o błędzie. Już z Piotrkiem i devami przegadaliśmy na szybko temat i błąd został poprawiony 🙂

Ale mnie nie przeszkadza że mogę pooglądać Wasze profile  😉