Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

 ... kolejny raz czytam że forum nieintuicyjne, nie wiadomo jak założyć nowy temat... Przypnijcie proszę instrukcję - opis - na samej górze w "ogłoszeniach" czy jak...  


Qrdemol! 😞

 A pisałem na samym początku że będą problemy z tym skryptem i żeby raczej zaadaptować któryś z gotowych skryptów forum.....

  No cóż, krakałem, i nie jest mi wesoło....

    Poczekajmy jeszcze aż samuraje uruchomią zapowiadane poprawki i korekty...

Będzie lepiej!  😄

 


 

@Jozefg te "Samuraje" to Zespół.. ? 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6113
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Jakie "samuraje"? 😄

Przy okazji: wpis zaktualizowany - proszę, rzućcie okiem i dajcie znać czy według Was jest ok czy coś jeszcze byście zmienili 🙂
https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-nowy-temat-i-zasady-Nasz-Orange...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Jakie "samuraje"? 😄

Przy okazji: wpis zaktualizowany - proszę, rzućcie okiem i dajcie znać czy według Was jest ok czy coś jeszcze byście zmienili 🙂
https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-nowy-temat-i-zasady-Nasz-Orange...

Jeśli tylko Nowi zechcą otworzyć, to powinno być OK 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Jakie "samuraje"? 😄

Przy okazji: wpis zaktualizowany - proszę, rzućcie okiem i dajcie znać czy według Was jest ok czy coś jeszcze byście zmienili 🙂
https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-nowy-temat-i-zasady-Nasz-Orange...

@ArturJuż patrze okiem ....OK

oko-ruchomy-obrazek-0103.gif


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

Artur napisał(-a):
Jakie "samuraje"? 😄

Przy okazji: wpis zaktualizowany - proszę, rzućcie okiem i dajcie znać czy według Was jest ok czy coś jeszcze byście zmienili 🙂
https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-nowy-temat-i-zasady-Nasz-Orange...

@ArturJuż patrze okiem ....OK

oko-ruchomy-obrazek-0103.gif


robimy offtop - mieliśmy rzucać okiem @Anonim a tu tylko mrugające widzę....


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Artur Nie wiem czy ktoś już to zgłaszał, ale brakuje mi możliwości usuwania własnego komentarza pod danym tematem np. kiedy przez pomyłkę odpowiem nie pod odpowiednim wątkiem lub po udzielę błędnej odpowiedzi i zauważenia tego zaraz po publikacji. Oczywiście człowiek stara się zawsze odpowiadać jak najlepiej, ale różnie się zdarza i myślę, że taka opcja do 12/24 godzin być powinna. 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Nie ma takiej opcji...wywołaj np @Mikołaj z prośbą o przeniesienie posta lub też skopiuj go, wklej tam gdzie ma być a w błędnym poproś o usunięcie w np "zgłoś nieodpowiednią zawartość" czy jakoś tak Emotikon: Bardzo szczęśliwy Było to gdzieś już poruszone 🙂

 

@Edit: ...chodzi o uniknięcie niedomówień i bałaganu z nich wynikajacych...ach, jak ja lubię edycję i spam z nią związany. Mam nawet swoich wiernych wielbicieli, prawda @Misiek62 i @Piotrekk85 ? Emotikon: LOL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Nie ma takiej opcji...wywołaj np @Mikołaj z prośbą o przeniesienie posta lub też skopiuj go, wklej tam gdzie ma być a w błędnym poproś o usunięcie w np "zgłoś nieodpowiednią zawartość" czy jakoś tak Emotikon: Bardzo szczęśliwy Było to gdzieś już poruszone 🙂

 

@Edit: ...chodzi o uniknięcie niedomówień i bałaganu z nich wynikajacych...ach, jak ja lubię edycję i spam z nią związany. Mam nawet swoich wiernych wielbicieli, prawda @Misiek62 i @Piotrekk85 Emotikon: LOL



Luzik @mabud73 nie przeżywam 😉 najwięcej ponownych powiadomień było gdy Chłopaki masowo przenosili ... 

a co do usuwania, to masz rację - jest jedynie "zgłoś"... 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1434
  • 16

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

No to jest może jakieś rozwiązanie, ale zdarza się, że np. dwa posty pod rząd opublikuje się i za każdym razem trzeba zgłaszać. Okey, dzięki za wyjaśnienie. Będę zgłaszał. 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Darek25 napisał(-a):
No to jest może jakieś rozwiązanie, ale zdarza się, że np. dwa posty pod rząd opublikuje się i za każdym razem trzeba zgłaszać. Okey, dzięki za wyjaśnienie. Będę zgłaszał. 🙂


Oj tam, oj tam, @Matt55 nie każde posty pod rząd trzeba zgłaszać, przecież dla czytelności możesz w następujących po sobie odnieść się osobno do wypowiedzi innych użytkowników - tak jest OK... Zgłosić wypada posty zdublowane, albo inne "kwalifikujące się" ...