Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrekk85Pomysł masz dobry, ale większość będzie zakładać nowe tematy, zamiast poszukać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Ale przynajmniej można rzucić linkiem, bo ludzie zaczynają na około i potem ciężko doradzić.
Ja może zrobię po święta dla mobilnego, bo stacjonarki w Orange na dziś nie mam.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

 większość będzie zakładać nowe tematy, zamiast poszukać.


I tu masz rację!  Z moich obserwacji wynika że bywalcy for robią wrzaski o kasowanie nieczynnych i zdezaktualizowanych tematów a  domagają się archiwowania tego.

 Pytam: Po co? 

 1. Kto wpadnie z problemem i tak nie wysila się tylko zakłada nowy temat

 2. Kto ma to archiwizować, sortować?

 3. Większość tematów po roku jest tak zdezaktualizowana że nadaje się tylko do kasacji. Powód?  Postęp techniczny, organizacyjny, zmiany zasad, taryf, itp

 Wnioski (moje): Po roku tematy kasować czyli "w kosmos" , szkoda miejsca na serwerze a pozwolić ludziom na zakładanie nowych tematów.

  Zachowywać tylko tematy w 100% aktualne


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

Cześć, jeśli masz jakiś pomysł czy sugestię, na to co moglibyśmy zrobić lepiej w Nasz Orange to daj nam znać 🙂

Każda sugestia jest ważna, twórz z nami Nasz Orange.

 

Swój pomysł umieść w komentarzu poniżej.


Zainspirowany Orange On-line, proponuję zrobić wysówaną zakładkę "Zgłoś błąd" do działu Błędy techniczne Nasz Orange lub jako PW do Ekipy Nasz Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy

zgłoś błąd.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38352
  • 1384

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

A po co na PW?
Forum to z natury rzecz publiczna.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
A po co na PW?
Forum to z natury rzecz publiczna.

To tylko sugestia...a jak "rzecz" to tylko gustu Obojętny robot


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@Piotrekk85, super pomysł z tymi poradnikami jak uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień i usług Neo/routerów/mobilnych. Ze swojej strony obiecuję, że nie będzie żadnej dodatkowej cenzury, to znaczy jeśli ktoś z Was przygotuje taki poradnik to nasi technicy-magicy najwyżej dodadzą swój komentarz z info o tym, jakie mogą być konsekwencje danego działania, ale aby ostatecznie każdy mógł zdecydować sam.

 

@Anonim, co do zakładania nowych tematów zamiast szukania to nie jest duży problem, bo większość osób trafia tutaj z Google, więc trafia od razu do odpowiedniego tematu. Zakładam, że po porządnym podpisaniu poradnika również większość osób trafiałaby do niego i nie musiałaby zakładać nowego tematu.

 

@mabud73, bardzo fajny pomysł z linkiem do zgłaszania błędów, ale różnica jest taka, że tutaj staramy się zgłaszać i naprawiać możliwie na bieżąco, na podstawie zgłoszeń w tym temacie, no i, przede wszystkim - wystartowaliśmy zaledwie kilka miesięcy temu i zakładamy, że za kilka kolejnych będzie już bardzo niewiele błędów 🙂

 

Btw, tak mi się przypomniało - masz może u nas ofertę na abonament? Może chciałbyś rzucić okiem na nową stronę Mój Orange? Tam zastosowaliśmy jeszcze bardziej nowoczesny sposób zgłaszania błędów 🙂 Info tutaj.

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange


Artur napisał(-a):

 

 

Btw, tak mi się przypomniało - masz może u nas ofertę na abonament? Może chciałbyś rzucić okiem na nową stronę Mój Orange? Tam zastosowaliśmy jeszcze bardziej nowoczesny sposób zgłaszania błędów 🙂 Info tutaj.

 


Tak, mam komplet stacjonarnych i trzy mobilne. Już się zapisuje...

 

Jeszcze jedno, nie tyle sugestia co pytanie orientacyjne. Mam kilka kont powiązanych na Orange. Problem w tym że muszę pilnować wejścia na Nasz Orange z jednego, tego z którego się rejestrowałem. Z innych wejście kończy się nowym, świeżym użytkownikiem. Niedługo kończy mi się usługa z której się rejestrowałem i zostanie usunięta(Orange Yes na kartę wygaśnie za 172dni). Czy przepadnie mi wszystko z wyłączeniem usługi?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

Na nowym logujesz się adresem mail a nie numerem tak że nic nie przepadnie.

Tylko musisz podać adres taki jak masz już podany do danych. 

    Przynajmniej ja to tak rozumiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Sugestie, pomysły na zmiany w Nasz Orange

@mabud73, @Artur  chyba za bardzo się rozkręcił - no chyba że nastąpiła jakaś zmiana, zwiększenie zakresu użytkowników serwisu testowego - nas informował, że testować mogą posiadacze "smart planów"... Tak jak pisze @Jozefg logowanie na konto testowe, po zarejestrowaniu, odbywa się dzięki podaniu adresu e-mail (przypisanego do konta klienta "usług mobilnych") i hasła.