Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Zarzucam Temat bo już Ręce mi Opadają, to widać tak ma być z tym statusem Online, idę pociupać drzewo będzie z tego coś sensownego.

 

Edit:

@AnonimPrzełączenie win8.1 na win10 i zamiast Mozilla to Edge, u mnie sesja trwa Online, zrobię sobie Urlop od NO.

Bez tytułu.png

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Piotrekk85 jako Guru i Heros doradził byś, zamiast drążyć temat  co do jego statusuZakłopotany robot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

Tu trzeba czasu. To nie jest forum na kilka osób co można co pewien czas rozsadzać sesje. Sam kod Lithium nie jest do końca otwarty, więc też ciężko coś doradzać.
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@AnonimJuż widział @Artur że działa normalnie miał przesłany film Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim, u Ciebie chyba już też 🙂

 

irek.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

Czy to jest poważne co się zmienia na wątek 3 osób? Skrócono czas sesji przy nieaktywności. Teraz non stop trzeba się logować na nowo. Zróbmy ankietę co dla większości jest ważniejsze... Czy błędny status czy konieczność wiecznego logowania?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NO nie pozwala mi się wylogować


@Piotrekk85napisał(-a)
Czy to jest poważne co się zmienia na wątek 3 osób? Skrócono czas sesji przy nieaktywności. Teraz non stop trzeba się logować na nowo. Zróbmy ankietę co dla większości jest ważniejsze... Czy błędny status czy konieczność wiecznego logowania?

Cóż, nie chciałem się użalać, ale dzisiaj zaobserwowałem, że działa mechanizm (automat) wylogowujący przy jakimś okresie braku aktywności... Zgadzam się z @Piotrekk85 iż w dobrym tonie byłoby to przedyskutować, a co najmniej gdzieś publicznie ogłosić.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

@Piotrekk85, @Misiek62, bez obaw i przepraszam za dzisiejsze wylogowania. Rzeczywiście ten temat spowodował, że zmieniliśmy konfigurację czasu zalogowania i przechowywania ciasteczek, aby wymusić wylogowanie "zawieszonych użytkowników", ale tylko na chwilę 🙂
Przywróciliśmy konfigurację i tak, jak do tej pory, automatyczne wylogowanie powinno już następować dopiero po ok. 3h nieaktywności.
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Taki mechanizm automatycznego wylogowywania jest na większości Forum Dyskusyjnych, odciąża to Forum (może ostatnie zamulenia były tym spowodowane), czyści z nieaktywnych, czas można przecież ustawić sensowny, oczywiście w minutach, nie godzinach, inna opcja by nie wywalało to zapamiętaj mnie, dla tych co nie lubią częstego Logowania.

 

Edit:

@Artur3 godziny to przegięcie 😉

Umknęło mi też o skrypcie wylogowywania, dziś 2 razy klikałem wyloguj bez efektu, znaczy się ten skrypt był winny, kliknąć poprawnie w przycisk umie, ba w PS poprawiam grafiki myszką te mniej wymagające.

@Piotrekk85rozumie twoje rozgoryczenie ale ty zrozum też mnie 😉

Znowu będę 3 godziny widzialny, pomimo nieobecności w domu, to Irytujące Sfrustrowany robot


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

Niestety opcji "Zapamiętaj mnie" jeszcze nie mamy i stąd też dłuższy czas automatycznego wylogowania. Nie planujemy go zmieniać.

Jednak bądźmy dobrej myśli, Irek, już powinno działać u Ciebie, jak u innych i po kliknięciu Wyloguj się, maks. po kilkunastu minutach (jeśli nie od razu) status powinien się zmienić 🙂