Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować


@Arturnapisał(-a)
Niestety opcji "Zapamiętaj mnie" jeszcze nie mamy i stąd też dłuższy czas automatycznego wylogowania. Nie planujemy go zmieniać.

Jednak bądźmy dobrej myśli, Irek, już powinno działać u Ciebie, jak u innych i po kliknięciu Wyloguj się, maks. po kilkunastu minutach (jeśli nie od razu) status powinien się zmienić 🙂

Muszę Was zmartwić. @Artur, sytuacja z przed chwili. Chciałem się wylogować. Ok. minuty nawiązywało bezpieczne połączenie i wywaliło mnie, by po chwili wskoczyła strona logowania. Więc wróciłem, by się podzielić z tą informacją. Chciałem odpowiedzieć na ten Twój cytowany powyżej post i znowu nawiązywało bezpieczne połączenie, oczekiwanie na stronę nasz orange i znowu wywaliło. Dopiero F5 pozwoliło mi na odpowiedź. Spójrz na rogi z lewej dolnej i górnej strony screenów.

2018-02-13 (8).png2018-02-13 (10).png2018-02-13 (9).png

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim2 pierwsze zrzuty, problem z połączeniem, raczej nie bug NO.

Wylogowałem się i sesja się zamknęła, anomalii jak na razie na NO nie wykryłem, nie neguję że nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@Anonim, opisany na gorąco przypadek, to nienormalne zachowanie się zamykania forum,a w drugim, to bardzo długie ładowanie żądanej operacji. Oba jednak sprowadziły forum "do parteru", jak ja na własne potrzeby to określam. Nie wiem, jak się zachowa przycisk przy kolejnym wylogowaniu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

NO nie pozwala mi się wylogować

Potwierdzam. W ciągu kilkudziesięciu minut musiałem logować się trzy razy, czyli krótki czas trwania sesji nadal jest włączony. Kilka dni temu nie miałem takich sytuacji...
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

W statystykach co wcześniej oglądałem, były bardzo długie sesje, bez aktywności, nie wiem jak długo @mabud73 ty wisiałeś że wylogowało, co do Problemów to @Artur może to wyjaśnić, u mnie na razie bez anomalii.

 

Edit:

Tu obecne statystyki, wcześniej były dłuższe przeszło 2x sesje bez aktywności:

Bez tytułu.png


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

NO nie pozwala mi się wylogować

Do zeszłego tygodnia moje sesje trwały nawet kilkanaście godzin, co cieszyło mnie bardzo, gdy po nocy nie musiałem się logować. Dzisiaj zaglądając co kilkanaście minut, musiałem klepać logowanie, co zbytnio mi nie podchodzi...a tym bardziej nie koniecznie zależy mi na punktach za nie 😉
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Punktów za to nie ma, jedynie Oczytanie wzrasta 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

NO nie pozwala mi się wylogować

No fakt... punkty za logowanie kończą się po 250tym 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

NO nie pozwala mi się wylogować

Mnie tam jakoś trzyma sesję... w lapku nie wylogowuję się tylko zamykam przeglądarkę i po powrocie z pracy jestem zalogowany... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

NO nie pozwala mi się wylogować

Wymacam sprawę i sprawdzę... zamknę na kilkanaście minut przeglądarkę i zobaczę co się stanie...może to co było wcześniej, było efektem zabaw @Artur a 😉