Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 22325
  • 11300
  • 1082

NO nie pozwala mi się wylogować

[ Edytowane ]

Ciasteczka giną po zamknięciu procesu przeglądarki. Był chyba wcześniej inny rodzaj ciastek lub sesja inaczej trzymana.

...
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

Przeglądarka sama z siebie się nie czyści, czasem to trzeba ustawić, ja tam to czyszczę hurtem w aplikacji, mały dysk ssd na Laptopie to trzeba Trzymać wzorowy porządek, Windows też czyszczę co kilka godzin, niekiedy 1GB zwolnię, co on tak zbiera nie wiem (8 i 10 taka rozpasana bo 7 była umiarkowana).

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5232
  • 110

[ Edytowane ]

@Piotrekk85, i to może być dobry trop Emotikon: Szczęśliwy Zaktualizowałem właśnie ustawienia ciasteczek, dajcie proszę znać, gdyby sesja ciągle nie była trzymana.

Poziom 33, Ekspert
  • 2525
  • 3358
  • 109

[ Edytowane ]
Właśnie przed chwilą musiałem się lognąć Emotikon: Smutny

Edit: na razie trzyma... być może @Artur zrobił to po moim wyjściu z Chrome i przeglądarka zdążyła się wylogować...

Out do odwołania...

Poziom 39, Guru ****
  • 22325
  • 11300
  • 1082

[ Edytowane ]
U mnie na teraz po wyczyszczeniu starych ciastek i pobraniu nowych jest ok.

Edit. Teraz lądują mi się stare i nowe więc trzeba pewnie chwilę odczekać na reakcję.

Edit: już prawie wszystkie mam długoterminowe (long-term). Dziękuję.
...
Poziom 29, Specjalista
  • 6096
  • 5605
  • 68

U mnie wylogowanie przebiegło dziwnie. Od razu wywaliło na białą kartę. F5 nie pomogło i dopiero strzałka wstecz przywróciła stronę logowania. Nagrałem kiepskiej jakości film.

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@burebusekMasz fajny program do nagrywania pulpitu Screen-Recorder,Program,

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6096
  • 5605
  • 68

Już go ściągnąłem, nim przybyłeś.

sr.JPG

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Konto usuniętenapisał(-a)
mały dysk ssd na Laptopie to trzeba Trzymać wzorowy porządek, Windows też czyszczę co kilka godzin, niekiedy 1GB zwolnię, co on tak zbiera nie wiem (8 i 10 taka rozpasana bo 7 była umiarkowana).

@Konto usunięteNie wiem jaki ty masz mały dysk ale niepokoje się ze  tak często go czyścisz i tyle ci zbiera śmieci coś źle masz ustawione?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 2525
  • 3358
  • 109

[ Edytowane ]
Ehhh...do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja Emotikon: Smutny Krótkie te sesje. Rano znowu się logowałem. Wrócą te czasy, kiedy sesja trwała ponad 12h? @Artur, możecie coś na to poradzić?

Out do odwołania...