Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

 Ciasteczka giną po zamknięciu procesu przeglądarki. Był chyba wcześniej inny rodzaj ciastek lub sesja inaczej trzymana.

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Przeglądarka sama z siebie się nie czyści, czasem to trzeba ustawić, ja tam to czyszczę hurtem w aplikacji, mały dysk ssd na Laptopie to trzeba Trzymać wzorowy porządek, Windows też czyszczę co kilka godzin, niekiedy 1GB zwolnię, co on tak zbiera nie wiem (8 i 10 taka rozpasana bo 7 była umiarkowana).


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

NO nie pozwala mi się wylogować

@Piotrekk85, i to może być dobry trop 🙂 Zaktualizowałem właśnie ustawienia ciasteczek, dajcie proszę znać, gdyby sesja ciągle nie była trzymana.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

NO nie pozwala mi się wylogować

Właśnie przed chwilą musiałem się lognąć 😞

Edit: na razie trzyma... być może @Artur zrobił to po moim wyjściu z Chrome i przeglądarka zdążyła się wylogować...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NO nie pozwala mi się wylogować

U mnie na teraz po wyczyszczeniu starych ciastek i pobraniu nowych jest ok.

Edit. Teraz lądują mi się stare i nowe więc trzeba pewnie chwilę odczekać na reakcję.

Edit: już prawie wszystkie mam długoterminowe (long-term). Dziękuję.
Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

U mnie wylogowanie przebiegło dziwnie. Od razu wywaliło na białą kartę. F5 nie pomogło i dopiero strzałka wstecz przywróciła stronę logowania. Nagrałem kiepskiej jakości film.

 

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

@AnonimMasz fajny program do nagrywania pulpitu Screen-Recorder,Program,

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować

Już go ściągnąłem, nim przybyłeś.

sr.JPG

Anonim

Nie dotyczy

NO nie pozwala mi się wylogować


@Anonimnapisał(-a)
mały dysk ssd na Laptopie to trzeba Trzymać wzorowy porządek, Windows też czyszczę co kilka godzin, niekiedy 1GB zwolnię, co on tak zbiera nie wiem (8 i 10 taka rozpasana bo 7 była umiarkowana).

@AnonimNie wiem jaki ty masz mały dysk ale niepokoje się ze  tak często go czyścisz i tyle ci zbiera śmieci coś źle masz ustawione?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

NO nie pozwala mi się wylogować

Ehhh...do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja 😞 Krótkie te sesje. Rano znowu się logowałem. Wrócą te czasy, kiedy sesja trwała ponad 12h? @Artur, możecie coś na to poradzić?