Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywitaj się


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przywitaj się

@Rzeka  witam jak i inni, deklarując, jak to w Naszym Orange dominuje, chęć udzielenia pomocy.

A teraz, po przywitaniu czas abyś opisała problem, który Cię nurtuje, choćby po to, by faktycznie uzyskać wskazówki, które pozwolą na jego rozwiązanie.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Przywitaj się

Ahoj @Rzeka  Nie przypominam o zapięciu pasów Szczęśliwa kobieta. Baw się dobrze i odnajdź to czego szukasz, znajdź też czasem to, czego szukają inni. Bądź literalnie rzeką 👍💦


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 21
  • 0

Przywitaj się

Hej ho,  czołem forumowicze. Przyglądam się Wam jakiś czas, ale w końcu do rejestracji skusiła mnie zapowiedź AMA. Jak nie prześpię to na bank jakąś perełkę wrzucę. Pozdrawiam Was! 😎


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Przywitaj się

cześć i czołem, witamy Cie w pomarańczowej społeczności Nasz Orange i mamy nadzieję, że będziesz chętnie i często nas odwiedzać :😉 Zachęcam do ustawienia sobie przypomnienia naszej AMA, tam na pewno znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytania dotyczące oferty na kartę 🙂 Miłego użytkowania i przeglądania naszego forum 💪😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Przywitaj się

@Dziedrik witaj na forum NO. Czasami musi pojawić się ciekawostka, aby zarejestrować się na forum. Ja też zawitałem na NO z powodu pojawienia się usługi/wydarzenia. 

Działaj, korzystaj i dziel się swoją wiedzą na NO.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Przywitaj się

@Dziedrik witaj na NO i czuj się jak w domu 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Przywitaj się

@Dziedrik  nie ukrywam,  że liczymy na to , że wrzucisz trochę świeżości do naszych technicznych wywodów...

Niby to forum stricte  techniczne, ale nie popadajmy w rutynę...😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11590
  • 52

Przywitaj się

Czytam was od dawna, przeszedłem do FLEX i założyłem konto, więc popytam czasem was, jak znajdę czas, to postaram się też pomagać 😎

Witam Serdecznie 😆


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Przywitaj się

@IreneuszCD  witamy  i liczymy na Twój głos...


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Przywitaj się

Witamy serdecznie na Nasz Orange i zachęcamy do pomagania i oczywiście też zadawania pytań😊💪.