Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problematyczne powiadomienia


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problematyczne powiadomienia

@Anonim  ja na przykład do tej pory nie dodałem nic do zakładek...

 @Piotrekk85 owszem, można obserwować i temat i posta... ale zgodzisz się ze mną, że w przypadku gdy dla większości ustawień w profilu mam "domyślne", nie usunąłem z obserwowanych "bieżącego" tematu, nie przypiąłem go też pinezką... więc w standardowych ustawieniach powinienem dostawać powiadomienia o każdej wypowiedzi... @Piotrek potwierdza (jeśli dobrze go rozumiem), że z powiadomieniami nie wszystko działa jak powinno, informuje jednocześnie, że trwają prace także nad tym obszarem funkcjonowania NO.

Anonim

Nie dotyczy

Problematyczne powiadomienia

@Misiek62, jak dla mnie, to jest tego za dużo. Albo domyślnie i bez dublerki, albo mnożenie problemów. Ostatni Twój post dodałem dwie opcje, ale czy to jest potrzebne? Opcje tematu załatwiłyby sprawę na bieżąco, gdyby pojawił się nowy, albo tylko w ustawieniach np. moje życzenie Obserwowane tematy ,od razu oznaczenie wszystkich, lecz bez żadnej subskrypcji na maila. Problem jest szerszy, jak wspomina @Piotrekk85. Zabawa w kombinacje, to problemy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Problematyczne powiadomienia


burebusek napisał(-a):

@Adept, sęk w tym, że w profilu Moje ustawienia są mocno rozbudowane i np. Powiadomienia Obserwowane tematy mają aż 57 stron. Moje zakładki mogą tę liczbę pewnie (tego nie wiem) "rozbudować" bardziej, albo możesz się pozbawić tej przyjemności, usuwając wszystkie. Z kolei, włączenie powiadomień na mail obarczone jest mnogością wiadomości i wyłączanie tematów z 57 stron jest zabawą w kotka i myszkę. Opcje tematu i opcje posta, to taka niejednoznaczna sugestia, co do zasady otrzymywania powiadomień. Już to jest po części omawiane w tym pomyśle, chociaż dotyczy innej kwestii. Drugi pomysł dotyka istoty zagadnienia. To Ustawienia i preferencje użytkownika, ale brak zainteresowania sprawia, że w gąszczu problemów z kontami użytkowników, tematy umrą śmiercią naturalną. Nie rozwijam moich spostrzeżeń, bo nie warto się trudzić.

Jak jesteś cierpliwy to przetestuj na swoim profilu. Im więcej mechanizmów powiadomień, tym większe problemy Emotikon: Smutny

Moje zakładki.JPGpow-obs tem.JPG


Ojej @Anonim Ty jesteś tytanem aktywności na Nasz Orange, moje powiadomienia, to krótka lista, mniej więcej pół strony.

Anonim

Nie dotyczy

Problematyczne powiadomienia

@Adept, na przykładzie pokazałem Ci mechanizm i jak wejdziesz w swój profil, to możesz mieć 100 jednakowych zakładek. Przetestuj, to się przekonasz. Odznaczysz wszystkie, to znikną. Twoje preferencje ustawień mogą być dowolne, ale cały mechanizm profilowy jest mega rozbudowany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problematyczne powiadomienia

Lepiej nic modyfikować bo i tak tego dużo 🙂

A potem będzie za mało 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Problematyczne powiadomienia

@Piotrekk85, obracamy się w kółko obok pomysłu i myślisz, że lepiej nic nie robić, bo się schrzani? Kto nic nie robi, nie popełnia błędów. Po to zgłaszamy pomysły, by spojrzeć na problemy z różnej perspektywy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problematyczne powiadomienia

Nie. Ale @Artur kiedyś pisał, że do odwołania nie będzie dużych zmian i poprawek bo przygotowania trwają do programu Herosów, dziś tych zapowiadanych zmian nie było poza ogłoszeniem. @Piotrek zanotował błąd, więc trzeba uzbroić się w dłuższą cierpliwość.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problematyczne powiadomienia


Piotrekk85 napisał(-a):
Lepiej nic modyfikować bo i tak tego dużo 🙂

A potem będzie za mało 🙂

Dlatego ja nie modyfikuję ustawień, tylko wyłączyłem powiastki na email.