Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak, gdyby tak było, to by inne strony nie ładowały się tak szybko. Wczoraj robiłem test na IE z Nortonem w tle, na ile wydajność załadowanych kart wpływa na obciążenie. Test pozytywny, więc jedna otwarta karta forum jest tak "technologicznie dociążona", że musiałbym zrezygnować z jej otwierania?  


Ależ tak - strona stronie nie równa, na jednej czysty html (no tak załóżmy) a na innej wodotryski i różnica jest kolosalna!

Co do "winy" - to wina postępu 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, co do postępu pełna zgoda. Dochodzą zyski z reklam i "dociążenie wozu" balastem, co widać na ilości blokowanych stron przez uBlock Origin. To tak, jak z naszymi piłkarzami. Mają tak potworny balast, że będąc pod bramką Japończyków, potrafią jeszcze przeprowadzić piłkę do swojego bramkarza. Na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy przełączyłem na drugi mecz i widzę lekkość w nogach. Chyba zmienię preferencje, bo już wychodząEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Pogaduchy

Jako że Piotrów i Pawłów u nas dużo na NO, to Wszystkiego Najlepszego z okazji Imienin 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2834
  • 7115
  • 184

Pogaduchy

A no to najlepszego 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Pogaduchy


@Piotrekk85 napisał:
Jako że Piotrów i Pawłów u nas dużo na NO, to Wszystkiego Najlepszego z okazji Imienin 😉

A, no faktycznie!

Wszystkiego "naj... " 🙂

 

[edit]: dawniej ten dzień kojarzył mi się tylko z jednym Emotikon: Bardzo szczęśliwySercereceived_930230247157965.gif

 

 

 

/ wysłane ze smartfona 😉 /


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

Wszystkiego dobrego dla Solenizantów 😃🍾🥂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Również się dołączam do życzeń dla @Piotrek @Piotrekk85 @Misiek62 @PawelW @nikodem_dyzmaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Pogaduchy

Jeszcze pablo_ck 😉 i chyba parę osób.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Najlepszego @Piotrekk85


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim

Misiek to Piotruś jest ? nie wiedziałam 🙂

Kurcze to jeszcze ilu Was jest Piotrusiów i Pawełków ?