Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11206
  • 150

Pogaduchy


@Anonim napisał:

@Wiktor a jadłeś karminadle? A tak wogóle, to chodziłeś w dzieciństwie z mamusią do logopedy, że mówisz (mówiłeś do niedawna) snycel?Emotikon: Język


Nie jadłem :)... Tak sądzę - przynajmniej ;0

Nie chodziłem. Jakoś tak wpadło mi w ucho już w dzieciństwie i pozostało do wieków średnich Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Pogaduchy

@Anonimmoże coś na nadajniku? Pojadę sprawdzić Emotikon: LOL A tak poważnie, to ciężko jest żeby z myszką coś robić przez forum. Natomiast z komentarzem co się dzieje? Mi tam chodzi w sumie wszystko.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wiktornapisał(-a)

@Anonimnapisał:

Kursor się zawiesza w tracie Waszych "operacji" (teraz w tym momencie też).


Od dłuuuuższego czasu żadnych zmian moderacyjnych nie dokonywałem :)... A @Wojcieszko pod kątem uprawnień jest takim samym użytkownikiem jak Ty :).
Kursor się zawiesza - w sensie: nie reaguje na ruchy myszki?


@Wiktor, wczoraj @Rafałowi na PW wspomniałem też i poważnie to traktuję. Kursor zatrzymuje się (teraz też po wpisaniu sie, no i albo się odwiesza, albo możesz klikać myszką, F5 i odśwież...zero reakcji. Potrafi nawet tekst wpisywanego komentarza zniknąć i nie załadujesz, albo wskoczy po jakimś krótkim czasie. Sprawdzałem u siebie pod kątem sterowników, czy nie ma jakiegoś intruza i to tylko na forum takie rzeczy doświadczam. 


Zespół Nasz Orange
  • 2853
  • 11206
  • 150

Pogaduchy

Jakieś plagi egipskie :/...


Mi coś takiego zdarza się sporadycznie... I wiem wtedy, że to efekt zawieszenia się Firefoksa Emotikon: sfrustrowany.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Na niektórych stronach FF faktycznie się zacina.  Na NO raczej sporadycznie, czasem literki gubi podczas pisania.

  Za to koncertowo to zjawisko występuje na:  https://www.ventusky.com/?p=53.04;18.13;6&l=clouds-total&w=0DActpl2a

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wojcieszkonapisał(-a)

@Anonimmoże coś na nadajniku? Pojadę sprawdzić Emotikon: LOL A tak poważnie, to ciężko jest żeby z myszką coś robić przez forum. Natomiast z komentarzem co się dzieje? Mi tam chodzi w sumie wszystko.


@Wojcieszko, wiesz, mieliśmy takiego kumpla w pracy, co bez beretki "z antenką" ani rusz...jak w kabarecie Zenona Laskowika. Posmaruj "antenkę" musztardą, to będzie lepszy sygnałEmotikon: Język

A myszką nie można np PPM dać komendy Odśwież, zmusić kursor do ustawienia tam, gdzie chcę. Co się dzieje, to opisałem. @Jozefg też coś wspomniał o gubieniu literek...mnie cały "urobek" paluchami tworzony albo znikł, albo po czasie załadował się, albo z okienkiem załaduj-odrzuć. Zwiecha na forum i już!


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Może masz za słaby komputer i nie wyrabia podczas ładowania strony? Teraz strony są tak przeładowane różnymi wynalazkami...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, gdyby tak było, to by inne strony nie ładowały się tak szybko. Wczoraj robiłem test na IE z Nortonem w tle, na ile wydajność załadowanych kart wpływa na obciążenie. Test pozytywny, więc jedna otwarta karta forum jest tak "technologicznie dociążona", że musiałbym zrezygnować z jej otwierania?  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak ja mam 10 Laptopa Dell, nawet kilkanaście stron NO i wczytuje normalnie, ale bywa że 1 karta wolno się ładuje, to już wina NO, czasem to wina przeglądarki, ja mam na komputerze wszystkie dostępne, pisanie że wina komputera (starego czy słabego) to moim zdaniem mało trafione stwierdzenie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dlaczego problemy są tylko z operatorem, wyjaśnię na tym obrazie:

pusta.PNG