Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

 

31 marca 2017 r., w Warszawie odbędzie się I zlot społeczności Nasz Orange. Wezmą w nim udział członkowie Społeczności, którzy pomagają innym użytkownikom, wyróżniają się zaangażowaniem, zgłaszają sugestie.

 

Ilość miejsc będzie bardzo ograniczona, a pierwszeństwo będą mieć Orange Heroes, ale w miarę zwalniania się miejsc na zaproszenia, które będziemy wysyłać w wiadomościach prywatnych mogą też liczyć inne osoby 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

No to w końcu oficjalnie :)))

 

I zlocie społeczności Nasz Orange wezmą udział członkowie Społeczności, którzy pomagają innym użytkownikom, wyróżniają się zaangażowaniem, zgłaszają pomocne sugestie.

 

Lista w końcu zamknięta, więc z przyjemnością przedstawiamy osoby, które zostały wyróżnione i znalazły czas, aby wziąć udział w piątkowym zlocie. A są to:

 

Gratulujemy!

 

Zapraszamy Was w najbliższy piątek, 31 marca, ok. 11:00 do Miasteczka Orange w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 160. Na PW otrzymacie ode mnie dane, które trzeba podać w recepcji oraz mój numer telefonu - na wszelki wypadek 🙂

 

Szczegółowa agenda to tajemnica, ale:

  • pomiędzy 11:00 a 17:00 pokażemy Wam kilka tajnych rzeczy, nad którymi pracujemy Szczęśliwy robot i spotkamy się z ciekawymi osobami w Miasteczku Orange
  • potem będziecie mieć chwilę na zostawienie rzeczy w hotelu, po czym spotkamy się po 19:00 na wieczornej integracji

No i - jak mawia stare powiedzenie - "wszystko, co wydarzy się na Zlocie - zostaje na Zlocie" Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 

@Misiek62, dziś jest ostatnia szansa, aby się zdecydować! 

@Piotrekk85, no stress, przecież tu sami swoi - sympatyczni i zupełnie zwyczajni ludzie 🙂 Zobaczysz, że będzie na luzie 🙂

@Anonim, ja naprawdę nie wyobrażam sobie, aby Ciebie nie było. I liczymy na Ciebie!

@mabud73 i inni - jeśli ktoś z Was potrzebuje parkingu to czym prędzej odezwijcie się do mnie przez PW, poszukamy miejsca 🙂

@Anonim, pamiętamy, że nie będziesz mógł być od początku, szkoda, ale bez problemu odbierzemy Cię o dowolnej godzinie z recepcji.

 

No i ogólnie... nie wiem, jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! :)))

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

338 ODPOW. 338

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Artur moje zdanie znasz, ponieważ sam niedawno wyszedłem z taką inicjatywą. Jeżeli chodzi o ilość dni, otwarty jestem na propozycje. Mogę dopasować się do reszty zainteresowanych. Nie robi mi to żadnej różnicy 😉 @Misiek62, my to chyba razem możemy się zabrać 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

A jakiś termin plus minus to wiosna czy lato? bo u mnie z wolnym krucho... jeszcze jeden dzień to łatwiej, ale z dwoma może być problem.
Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@ArturTak samo jak @Piotrekk85


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Nie chcę zapeszać, ale jest szansa, że spotkalibyśmy się pod koniec marca... Za to rozważamy opcję piątek-sobota. Hm?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Artur, myślę że faktycznie trzeba by było doprecyzować datę, aby "etatowcy" mogli się zorganizować 🙂 Koniec marca, a dokładniej? Dzień powszedni, czy może coś w weekend? 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Artur

No cóż, ja lubię bywać na różnych spotkaniach... poblemem czasem może być termin, bo kalendarz miewam dość obłożony... zarówno rodzinnie jak i zawodowo mam sporo zobowiązań trzymających mnie na miejscu, albo niedaleko domu, ale generalnie wstępnie zgłaszam akces.

 

@mabud73 się razem zabrać 😉 - masz na myśli - że Ty jadąc z Piernikowa, zahaczysz o mnie/po mnie? czy jak? transport prywatny/czy publiczny? ... dużo pytań... w sumie, za szybko odpowiadam więc nie wiem czy Artur zapodał już lokalizację "zlotu"??

 

Update:

 

Kurcze - @Artur wspomniałeś o mnie - powiadomienia brak.  Tak samo @mabud73 mnie "wywołał" - w wykazie powiadomień (przy avku i po wejściu w profil) - żadnej nowej informacji.

 

Termin... marzec... ojejej to chyba tylko sobota, bo raczej wolnego na piątek nie wyrwę...

 

Ajajaj, byleby nie ostatni z możliwych - czyli nie przejście na 1 kwietnia... bo właśnie rodzinna impreza jak nic... i to "święto" mojej Małżonki... więc, wicie rozumicie.

 

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Piątek czy to 24 lub sobota 25 czy piątek 31 może być. Może na pierwszy zlot wystarczy 1 dzień. Ja jak będę znał termin w ciągu paru dni to jest szansa że dojadę do Was za 12 zł 😜

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?


 

Update:

 

Kurcze - @Artur wspomniałeś o mnie - powiadomienia brak.  Tak samo @mabud73 mnie "wywołał" - w wykazie powiadomień (przy avku i po wejściu w profil) - żadnej nowej informacji.

 

 


@Misiek62 Mam to samo brak powiadomienia od @Artur


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Mhmmm, u mnie się już zaczęły pojawiać... od Ciebie @Anonim dostałem, od innych 2 użytkowników, za inne tematy też.