Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy zlot społeczności Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Misiek62, jak najbardziej mogę zgarnąć Cię po drodze 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Niestety, sprawy rodzinne nie pozwolą mi wyrwać się z grodu słynącego ze smoka smogu i latających maczet...

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Artura może zapytajmy się kto by się pisał na taki zlot?? Bo robić spotkanie dla 4 osób to moim zdaniem nie ma to sensu. Tak więc może ja Was poproszę o deklarację kto by się pisał na zlot społeczności Nasz Orange. Na chwilę obecną widzę tam na 99% siebie, @mabud73 oraz @Anonim. @Piotrekk85@Misiek62 na dwoje babka wróżyła, tak więc.......a reszta???

 

@Arturdo zlotu zostało +/- 2 tygodnie tak więc może gdyby udało podać się konkretną datę spotkania to każdy z nas mógłby się określić czy da radę???


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Anonim, myślę że integracja jest organizowana dla całego Orange, a my mamy być bo operator jest ciekaw kto tak bardzo pomaga 😉
Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@mabud73  owszep pewnie osoby z Nasz Orange, osoby Pracuję w Orange, etc też będą zaproszone, ale.......fajnie byłoby gdybyśmy dopisali swoją obecnością 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Mi to najlepiej pasowałoby bliżej wakacji. Bo niestety ciężko znaleźć dzień wolny.
Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Artur Czekamy na dokładną datę, kiedy to ma być, bo tez w pracy trzeba zmienić grafik i nie każdy pracuje od poniedziałku do piątku. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Wybaczcie, wczoraj świętowałem Dzień Kobiet i wolałem nie psuć atmosfery znikając w internecie 😉 Teraz już znowu będę niemal cały czas 🙂

 

Co do tego, kto dostanie zaproszenie to będziemy mieć zamkniętą liczbę miejsc. W pierwszej kolejności będą mogli zgłosić się Orange Heroes. Dopiero, gdy okaże się, że nie będą wszyscy mogli - zaproponujemy kolejnym, aktywnym w Nasz Orange osobom.

 

Ma się rozumieć, że data jest super ważna, ale spójrzcie na pierwszy post - w ankiecie nie pytamy o to, kiedy jesteście dostępni tylko czy wolelibyście 1 dzień z opłaconymi rachunkami za dojazd czy 2 dni z opłaconym hotelem ale dojazd we własnym zakresie.

 

Dopiero, gdy będziemy znać Wasze preferencje w tym zakresie będziemy mogli zaproponować datę 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

@Artur, powielę moją odpowiedź...jestem za, z możliwością "zgarnięcia" po drodze @Misiek62...chyba że jest ktoś jeszcze po drodze Toruń-Wawa 😉 i jeszcze jedno pytanko. Wiadomo gdzie zbiórka? Miasteczko Orange na Alejach czy Orange na Obrzeżnej? Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 

@Piotrekk85, Artur napisał o skonkretyzowaniu ilości dni spotkania, ale mnie poniżej zmobilizowałeś i zauważyłem niesprecyzowanie odpowiedzi z mojej strony więc dodaję...dla mnie bez różnicy czy jeden, czy dwa dni, ponieważ koszty dojazdu nie mają u mnie znaczenia (auto na gaz Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Spotkanie integracyjne - 1 czy 2 dni?

Jeśli pytasz o koszt, to dla mnie bez różnicy.