Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

Cześć 🙂 Dodaliśmy ostatnio nowy dział w Bazie wiedzy. Chodzi o Baza wiedzy O społeczności Zapełniliśmy od razu nowymi artykułami. Dowiecie się o:

 

6 ODPOW. 6

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

@Wojciech  bardzo dobry pomysł, z tym że mam jedno pytanie, skoro gro rejestrujących się na forum NO nie czyta nawet regulaminu to czy będą czytać ten dział? Zobaczymy, wszystko się okaże "w praniu".


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

@Wojciechbardzo fajnie, dobrze mieć to wszystko w jednym miejscu. Dołożyłbym też link do Regulaminu.

Poza tym w instrukcji dodawania zdjęć pominięto najbardziej naturalny sposób ilustrowania postów fotkami: poprzez wrzucenie ich w tekst posta. Potem Kinga musi wszystkie posty z "załacznikowymi" zdjęciami edytować.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

@j131 dzieki, poprawione.

Wydaje mi się że jest ta kwestia właśnie poruszona. Poprzez dodanie zdjęć przez wciśnięcie przycisku "wstaw zdjęcia", a brak wspomnienia o tym w dolnej części edytora.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

@WojciechOK, to w takim razie jest jeszcze prostszy sposób, bez wciskania jakichkolwiek przycisków.

7777.png

 Wystarczy przeciągnąć plik graficzny w pole edytora i gotowe.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

Słusznie, dodałem też do opisu 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

📚 Nowy dział w Bazie wiedzy

Zainspirowani ostatnimi wydarzeniami na forum stworzyliśmy dwa nowe artykuły w naszej 📚 Bazie wiedzy:

Owocnej lektury 😊