Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak dodawać załączniki

Zastanawiasz się jak dodać jakiś, plik, czy zdjęcie w społeczności? Tutaj znajdziesz na to prostą odpowiedź. Poniżej zrzut ekranu widoku edytora, który zobaczysz jak klikniesz "Odpowiedź" w temacie lub na przycisk "Nowy temat" w jednej z kategorii:

 

edyt 2.jpg

 

 Legenda zaznaczonych kolorowymi kwadratami pozycji:

1. Wstaw/edytuj link - po kliknięciu będziesz mógł dodać odnośnik, który wklejasz w pole URL. Następnie po naduszeniu na "OK" odnośnik pojawi się w pisanej przeze Ciebie treści.

2. Wstaw zdjęcia - po kliknięciu będziesz mógł/mogła dodać zdjęcie lub zrzut ekranu do treści posta. Wystarczy kliknąć na "Wybierz pliki" i wtedy dodasz obrazek lub kilka obrazków z Twojego komputera/telefonu/tabletu. Później zostanie tylko kliknięcie na "Gotowe". Zdjęcie możesz też dodać zwyczajnie przeciągając na komputerze obrazek w miejsce gdzie wpisujesz swój tekst.

3. Wstaw wideo - po kliknięciu otworzy się panel, w którym możesz dodać link do serwisu Youtube. Po jego wklejeniu należy przycisnąć na "Podgląd", a następnie zostanie tylko "Wstaw wideo".

4. Pozostałe - w tym miejscu możesz dodawać pliki w formacie .pdf - na przykład regulamin. Wystarczy że przeciągniesz plik w miejsce, gdzie jest napisane "Przeciągnij i upuść pliki do załączenia". Ewentualnie kliknij na pomarańczowy napis "przeglądaj". Wtedy masz dostęp do dodania plików z Twojego komputera/telefonu/tabletu.

 

 

Masz pytanie co do funkcjonowania Społeczności? Zadaj pytanie w dziale O społeczności - kliknij na nowy temat oraz wybierz odpowiednią etykietę.

Historia wersji
Nr wersji:
3 z 3
Ostatnio zaktualizowane:
‎03-11-2021 14:14
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (1)