Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak łatwo włączyć subskrypcję w całej podkategorii lub kategorii

Masz swoje ulubione miejsce w społeczności, które szczególnie Cię interesuje? Nie tylko ty tak masz. Co powiesz na to, że jak pojawi się nowa wiadomość, to dostaniesz o niej od razu powiadomienie na maila? Wystarczy że posiadasz konto (jeżeli nie wiesz jak się zarejestrować, to sprawdź poradnik tutaj: Rejestracja do Nasz Orange) i postąpisz według poniższej instrukcji:

 

Subskrypcja kategorii

 

Załóżmy że podoba Ci się kategoria Moje usługi (https://nasz.orange.pl/t5/Moje-us%C5%82ugi/ct-p/Moje-uslugi) W prawym górnym rogu znajdziesz przycisk "Opcje", a następnie wystarczy kliknąć na "Subskrybuj", tak jak to na zdjęciu poniżej:

 

kat.png

 

W następnym  kroku możesz wybrać czy chcesz śledzić całą kategorię, czy może tylko część z podkategorii:

 

rez 1.png

 

Po kliknięciu na Zapisz już będziesz otrzymywać na swój adres e-mail informację o najnowszych wpisach.

 

Subskrypcja podkategorii

 

Gdyby Cię interesowały wpisy w jednej z podkategorii - na ten przykład "Sieć i dostępność usług" (https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/bd-p/Siec-i-dostepnosc-us...) - wystarczy że będąc w niej klikniesz na przycisk "Opcje tablicy", a następnie na "Obserwuj kategorię". Wtedy na swoją pocztę będziesz otrzymywać informację o najnowszych postach.

 

podk.png

 

Rezygnacja z Subskrypcji kategorii

 

Jeżeli chciałbyś zrezygnować ze śledzenia kategorii, to wystarczy będąc w niej kliknąć na "Opcje" i "Edytuj subskrypcję":

 

rez kat.png

 

Wtedy Twoim oczom ukaże się okno, w którym możesz zrezygnować ze wszystkich powiadomień w tej kategorii wybierając "Zrezygnuj z subskrypcji" i klikając na "Zapisz". Ewentualnie po wybraniu "Częściowo" możesz odznaczyć podkategorie których nie chcesz śledzić:

 

rez 2.png

 

Rezygnacja z subskrypcji podkategorii

 

Przy chęci rezygnacji ze śledzenia danej podkategorii wystarczy że w nią wejdziesz i klikniesz na "Opcje tablicy" i następnie na "Przestań obserwować kategorię":

 

rez 3.png

 

 

 

 

Korzystasz może z kanałów RSS? U nas na forum też możesz z nich skorzystać. Więcej znajdziesz klikając w odnośnik: RSS, czyli jak korzystać ze społeczności niczym Pro 😎 

 

 

Masz pytanie odnośnie korzystania ze społeczności? Możesz zadać pytanie tutaj: O społeczności klikając na Nowy temat i wybierając odpowiednią etykietę.

Historia wersji
Nr wersji:
2 z 2
Ostatnio zaktualizowane:
‎15-07-2021 20:59
Zaktualizowano przez:
 
Etykiety (1)