Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 172
  • 5

Nowości w Nasz Orange

@Misiek62, @Anonim Generalnie założenie tych powiadomień jest takie, że czytacie sobie wątki, piszecie sobie odpowiedzi, ogólnie przebywacie w obrębie Nasz Orange i wtedy takie powiadomienia Wam się wyświetlają. Po chwili mają zniknąć i takie jest ich przeznaczenie. Jak mówiłem jest to wstęp do powiadomień, które będą działać tak, że po wyrażeniu zgody będziecie je otrzymywać w przeglądarce będąc na dowolnej stronie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Wiecie, że od pewnego czasu ranking miesięczny nie działał prawidłowo, więc został wyłączony i aby już "nie straszył pustką" zdecydowaliśmy, aby tymczasowo go ukryć na stronie głównej. Zostanie przywrócony, gdy opracujemy go tak, aby nie sprawiał już problemów.

Z kolei sekcja "Post miesiąca" docelowo zostanie zastąpiona "Autorami pomysłów", więc także tymczasowo zniknęła ze strony głównej. 

Sekcja "Autorzy rozwiązań" została, ale zmieniła nazwę na bardziej precyzyjną: "Autorzy rozwiązań w tym miesiącu". Dodatkowo trafiła tuż pod listę ostatnich rozwiązań. Widzimy, że wartości na stronie głównej są inne niż po kliknięciu "Zobacz wszystkich", rozpracowujemy to.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Opis nie jest precyzyjny bo czy mają być po dacie oznaczenia rozwiązania czy po dacie napisania wpisu będącego rozwiązaniem.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Dla programisty mało który opis jest precyzyjny, wiem coś o tym 😛 Niech będzie, że ten jest mniej nieprecyzyjny niż poprzedni ; )))

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Może wtrącę się, po co Autorzy Rozwiązań na Stronie Głównej?

Może to przenieś gdzieś, może Menu, było by schludniej na NO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange


@Arturnapisał(-a)

 

Sekcja "Autorzy rozwiązań" została, ale zmieniła nazwę na bardziej precyzyjną: "Autorzy rozwiązań w tym miesiącu". Dodatkowo trafiła tuż pod listę ostatnich rozwiązań. Widzimy, że wartości na stronie głównej są inne niż po kliknięciu "Zobacz wszystkich", rozpracowujemy to.


@Artur O tym rozjeździe już dawno pisałem ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Wiem, że o gustach nie powinno się dyskutować - ale układ wszystkich elementów na komputerze wygląda "strasznie". Na komórce z uwagi na układ jednokolumnowy jest ok. Może do czasu "naprawy" zrezygnować ze wszystkich zakładek rankingowych?
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur, jeżeli jest to tymczasowe, to ok. Bowiem po rozwinięciu jest gorzej. Straszy styczniem, a połowa lutego za nami.

autorzy.JPG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

@Anonim, pomaganie innym czyli dodawanie rozwiązań to meritum tego forum. Osoby, które najczęściej pomagają innym, czyli Autorzy rozwiązań z tego rankingu zawsze będą dla nas zasługiwać na szczególne wyróżnienie. Nie zrezygnujemy z tego elementu.

@Misiek62, pamiętam, że pisaliście o tym rozjeździe w rankingu. Mieliśmy nadzieję, że uda się szybko naprawić, ale wygląda na to, że nie będzie to tak szybko 😕

@Piotrekk85, sekcja na całą szerokość to przygotowanie do zmian w widokach. Inne sekcje też nie będą dzielone. Docelowo także w tym rankingu będzie więcej informacji, więc będzie prezentować się lepiej. Poza tym wiesz - "mobile first" 😉

@Anonim, racja, to zdaje się jednak luty tylko przeoczyliśmy podmianę podtytułu. Przepraszam, poprawimy.

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Rozwiązania Tematów więc muszą być, nie mam więcej Uwag Mrugający robot