Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Taki flagowiec że nie ma już Messagnera na nią....zaraz zabiorą Facebooka i jak dalej żyć?? 😞 No jak ??


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange

No nie ma już wsparcia, ale i tak jeden z lepszych flagowych na rynku. Zobacz jak dalej się cenią w sprzedaży Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Chłopaki, @Ron, @Anonim, moderatorskie obowiązki nakazują mi przypomnieć, że jeśli chcecie pogadać o telefonach to wbijajcie do działu Urządzenia lub Pogaduchy 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

To musi być?

2017.06.05_14h59m06s_001.png

Wiem, że w obecnych "zaleceniach" dobrego material designu tak jest... ale jakoś tego osobiście nie lubię. Ciężko trafić myszką.

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Wielkość klikalnego obszaru się nie zmieniła, albo bardzo nieznacznie, spróbuj celować nie w środek, a tak trochę po lewej 🙂

Tu będą tylko rzadko używane ustawienia, profil i wylogowanie. Po lewej stronie paska pojawi się za to klasyczny "hamburger" z pełnym menu.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange

"Nasz Orange" robi się potężny portal wiedzy o sieci Orange w formie forum Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowości w Nasz Orange

Raczej mały wycinek 🙂 Orange zajmuje się tyloma rzeczami...

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Raczej mały wycinek 🙂 Orange zajmuje się tyloma rzeczami...

Nasz Orange ciągle rośnie i napełnia się wiedzą Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Nowości w Nasz Orange

@Piotrekk85 wycinek prawda, że ciągle nie jest wielki, ale będzie coraz większy, tak samo jak wspominany przez @Rona rozwój 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

Mi tam te trzy kropki bardzo się podobają, są takie z "klasą" 🙂 Ja bym tylko zmienił i to szybko tło, tych rowerzystów....na mobile wyswietla się tylko Pani....to nie mtv!! 🙂 Kot pokazuje język