Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

Nowości w Nasz Orange

Gotowi na kolejne zmiany? Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Poziom 29, Specjalista
  • 1941
  • 1415
  • 75

Nowości w Nasz Orange

No ciekawe, ułatwienie w nawigacji Emotikon: Szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

Nowości w Nasz Orange

No właśnie - najważniejsza zmiana to dodanie menu po lewej. Póki co - tylko z kategoriami, docelowo będą tu także inne funkcje, np. Baza wiedzy czy Pomysły. Kategorie na środku strony głównej - docelowo znikną.

Ktoś zauważył coś jeszcze? Emotikon: Szczęśliwy
Konto usunięte
Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur Czy mowa jest o tym ?

Przechwytywanie.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

Nowości w Nasz Orange

Tak. To właśnie dostęp do kategorii w bocznym menu. Dodatkowo:
- teraz można przejść do profilu klikając swoją nazwę użytkownika po prawej u góry, a kliknięcie swojego obrazka profilowego w pasku u góry powoduje przejście do zmiany awatara
- zmieniły się statystyki na stronie głównej i ich kolejność, teraz prezentujemy liczbę członków, założonych tematów i rozwiązań
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Nowości w Nasz Orange

Super to wygląda. Minimalistycznie, ale miło.
.
Poziom 36, Guru *
  • 3607
  • 4954
  • 131

Nowości w Nasz Orange

Artur napisał(-a):
No właśnie - najważniejsza zmiana to dodanie menu po lewej. Póki co - tylko z kategoriami, docelowo będą tu także inne funkcje, np. Baza wiedzy czy Pomysły. Kategorie na środku strony głównej - docelowo znikną.

Ktoś zauważył coś jeszcze? Emotikon: Szczęśliwy

@Artur

Chyba przez te zmiany nie mogłem się zalogować :/

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12430
  • 1120

Nowości w Nasz Orange

Wow, szybko zmiana. Emotikon: Mrugający teraz muszę poradnik jak dodać nowy temat bo się zdezaktualizowało Emotikon: Mrugający
.
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5273
  • 110

Nowości w Nasz Orange

[ Edytowane ]

@PawelW - nasz forumowy Flash! Emotikon: Mrugający
Przy okazji dodaliśmy w menu link do instrukcji zakładania tematu i rzeczywiście - trochę aktualizacji będzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Misiek62, gdy publikujemy nową wersję to nikt nie może korzystać z Nasz Orange, ale zwykle trwa to nie więcej niż kilka minut. Już jest ok?

Poziom 20, Pasjonat
  • 37
  • 160
  • 5

Nowości w Nasz Orange

@Piotrekk85 Boczne menu na pewno zyska jeszcze pewne funkcjonalności w najbliższych dniach. Sprawdzamy w boju co się najlepiej sprawdzi Emotikon: Szczęśliwy