Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowości w Nasz Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

Odnośnie "wielkiego banera" - wcale nie taki wielki 🙂 @Rogi, skoro używasz MBA to pewnie zechcesz porównać u samego Apple: https://discussions.apple.com/ U Spotify jest podobnie: https://community.spotify.com i wizualnie to naprawdę "robi robotę". U nas będzie jeszcze lepiej, bo w ciągu 1-2 tyg. planujemy umieścić po lewej stronie przycisk menu, a pod nim niemal wszystkie funkcje, więc zamiast przewijać będzie można nawigować przez wygodne menu.

 

Paskowi się przyjrzymy, może rzeczywiście uda się go jeszcze trochę przyciąć przy okazji dodawania do niego wyszukiwarki. Dzięki!

 

Co do widoku w innych miejscach, poza stroną główną, o czym zagaił @mabud73, to nie martwcie się - nie będzie dużego bannera. Tymczasowo musieliśmy go użyć, ale docelowo i to pewnie w ciągu kilku tygodni, na stronie pisania posta czy profilu nie będzie banneru. Dopiero to projektujemy, ale zapewne zostanie tylko górny pasek, a w nim będzie zintegrowana wyszukiwarka. 

 

No i pasek profilowy nie powinien zachodzić na widok załącznika i zakrywać części zdjęcia z krzyżykiem do zamknięcia, co zauważył @Wiktor - naprawimy to 🙂

 

@Anonim, odnośnie wielkości awatara w pasku profilowym i w widokach w rankingach to raczej nie będziemy ujednolicać, bo musielibyśmy zmniejszyć wielkości w rankingach, a... szkoda 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nowości w Nasz Orange

@Artur  -  Ja pisałem już wcześniej ale przy tych zawirowaniech zostałem wylogowany i nie mogłem się zalogować 😞 ...

  Ten baner jest ładny , ale.... dużo "powietrza" a mało treści.   😄 Na stacjonarnym wygląda inaczej a teraz na laptopie inaczej.  Pamiętam że jakiś czas temu miałem też taki problem i sobie z tym  poradziłem. Wpisałem w kodzie polecenie powodujące że baner dopasowywał się do rozdzielczości monitora.

Tylko nie pytaj o szczegóły bo pamięć mam dobrą ale... krótką.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange

@Artur, Do pełni działania "Nasz Orange" brakuje mi szybciej ładujących się stron Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange


Ron napisał(-a):

@Artur, Do pełni działania "Nasz Orange" brakuje mi szybciej ładujących się stron Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Ron Strona mi ładuje, się bardzo szybko nie wiem, z jakiej korzystasz przeglądarki?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange

Wcześniej Mozilla, a teraz Chrome. Zależy co dla kogo znaczy "szybkość". Wszystkie strony ładuje prawidłowo, natomiast Nasz Orange lub Blog Orange troszkę potrzebuje czasu. Komputer nowy, internet dobry Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@RonJa mam, Win10 korzystam z przeglądarki IE i EDGE i Działa płynie a przy Win7 przeglądarki IE i Mozilla tez działa płynie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

@Jozefg, spróbuj kombinacji klawiszy ctrl + F5. To powoduje przeładowanie strony razem z plikami i jest szansa, że rozwiąże problem z pomieszanymi grafikami.

Co do szybkości ładowania... No bywa różnie, trzeba przyznać. Będziemy szukać możliwości odchudzenia strony ze zbędnych skryptów 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nowości w Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Co do szybkości ładowania... No bywa różnie, trzeba przyznać. Będziemy szukać możliwości odchudzenia strony ze zbędnych skryptów 🙂

Jestem jak najbardziej za zmianami na rzecz szybkości. Czasem jest lepiej, a czasem troszkę za długo. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowości w Nasz Orange

@Artur to już wiem skąd inspiracja. Ale tu jednak bywam częściej niż na ich stronach. 🙂

Mimo wszystko wolę rzeczy bardziej kompaktowe. Poczekam jeszcze na finalną wersję.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowości w Nasz Orange

Kurcze ale się temat rozkręcił. ... po odrobinie robótek przy domu usiadłem do innego sprzętu, w lapku przy rozdzielczości 1920X1080 foto wyszukiwarką i zestawieniami postów/userów zajmuje praktycznie prawie cały ekran... w telefonie 5" - układ poziomo - tak samo ... @Artur, to zdecydowanie do poprawienia...