Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mobilna wersja Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mobilna wersja Nasz Orange


Artur napisał(-a):
... Prawidłowe wyniki wyszukiwania to jeszcze "inna bajka", no ale to temat zdecydowanie do innego działu i na cały nowy wątek 😉

No to czekam na nowy dział/wątek/temat... i podobnie jak poprzednio, nie deklaruję szukania dla szukania... tylko przy okazji.

 

PS. na głównej stronie Orange znajdowałem ostatnio parę błędnych linków prowadzących do 404... grzecznie zgłaszałem je tam, przez zgłoszenia z bocznego panelu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mobilna wersja Nasz Orange

Wyrośnie nam tu nowe powiedzenie "zgłaszać coś grzecznie jak Misiek" 😛 Dzięki, @Misiek62! Ten boczny panel jak najbardziej działa i wszystkie zgłoszenia z niego są cyklicznie przeglądane i naprawiane 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Mobilna wersja Nasz Orange

A co mi się tu?

 

IMG_0292 2.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Mobilna wersja Nasz Orange

Jeszcze tego nie naprawiliśmy po ostatniej aktualizacji 😞 Niemniej programiści pracują nad tym, naprawimy, @Rogi 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Mobilna wersja Nasz Orange

Dodawanie plików z pozycji telefonu z Androidem nadal niemożliwe 😞 Mobilna wersja jest teraz troszkę chora. Ale......może niebawem zacznie działać jak marzenie.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Mobilna wersja Nasz Orange

Odświeżający temat w wersji mobilnej można byłoby poprawić logowanie, bo mnie na Chrome na Androidzie wywala do strony głównej Orange.pl i to w wersji komputerowej. Poza tym nie pokazują się podpowiedzi nick-ów, kiedy wpisuję osobę, którą chcę wspomnieć. To jest bardzo pomocne przy bardziej rozbudowanych nazwach. Poza tymi niuansami strona jak najbardziej ok. 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mobilna wersja Nasz Orange

@Matt55, z tą "pełną wersją" strony pewnie musiałeś wcześniej kliknąć u dołu ... może warto "wystartować" z   m.orange.pl ... a do tego przenoszenia... mnie też czasami  miotało między NO i Orange.pl

 

update - odsunąłem z od m.orange


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Mobilna wersja Nasz Orange

Nic nie kliknąłem u dołu strony. Co ciekawe jedynie do logowania przerzuca mnie na stronę Orange.pl w wersji klasycznej. Po zalogowaniu przekierowuje na Nasz Orange w wersji mobile. Przyjrzę się jeszcze temu. 🙂 Dzięki za pomoc.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mobilna wersja Nasz Orange

@Matt55 ja tam pamiętam że w telefonie kiedyś kliknąłem przełączenie na pełną wersję... potem w aplikacji mój orange miewałem inne "wyniki" niż  przed "przełączeniem" dlatego tak napisałem...

 

Nasz Orange ma jedną wersję... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Mobilna wersja Nasz Orange

@Matt55 w mobilnej nie ma niestety wielu rzeczy z pełnej...nie dopiszesz nikogo do postu, nie sformatujesz tekstu i jeszcze innych parę opcji pozbawiona jest mobilka...taka tylko do "zajrzeć i odpisać"...a szkoda, bo też z telefonu często zaglądam...