Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 28, Specjalista
  • 3478
  • 2854
  • 55

Licznik online

Mnie to nie przeszkadza, ale skoro zauważyłem, to niech wiedzą na zapleczu, jak działaEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 1926
  • 893
  • 54

Licznik online

@Piotrekk85Jeśli ty nigdy nie widzisz problemu to się dziwie tobie jak widzę ze swoje strony o godzinie 3.30 że ty jeszcze żeglujesz po NO a patrząc rano że niby wylogowałeś się o godzinie 00.30. Jeśli jesteśmy na tym samym Llithium to co napisał @Piotrek tutaj mija się z prawdą Wielokrotne powiadomienia o nowym poziomie

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 37, Guru **
  • 12379
  • 5295
  • 729

Licznik online

[ Edytowane ]
Nigdy nie byłem tu o 3:30. Serwis nie jest odświeżany w czasie rzeczywistym. Owszem można pójść z duchem technologii i zainwestować w lepszy silnik strony ale tego Lithium nie oferuje.

Mam nadzieję że nie będzie zmian bo ostatnio skończyło się to wylogowaniem z forum co 5 minut...
Trzeba szanować ludzi, żeby zasłużyć na szacunek. - Lauren Barnholdt
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 1926
  • 893
  • 54

Licznik online

Nie wiem czy ty jeszcze byleś zalogowany o tej godzinie ale odpowiedziałeś mi w tym temacie o godzinie 23.38 a jedna byleś dalej jak widać na zdjęciu

Przechwytywanie.PNG
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 37, Guru **
  • 12379
  • 5295
  • 729

Licznik online

No i jest pewne opóźnienie. Dyskutowaliśmy o tym nie raz o nie dwa m.in. w kontekście wylogowania.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 3478
  • 2854
  • 55

Licznik online

Obserwuję "avatar" Lithium i ono się odświeża...znaczy przesuwa się w odwrotnym kierunku niż nasze online. Skołuję specjalną maź do trybików i będzie chodziło bez zgrzytówEmotikon: Język

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 1926
  • 893
  • 54

Licznik online

Już jakiś czas temu zostało dobrze ustawione ale ktoś narzekał że musi się co jakiś czas ponownie logować gdzie ja tego problemu nie widziałem i chyba też @burebusek ?

Highlighted
Poziom 28, Specjalista
  • 3478
  • 2854
  • 55

Licznik online

@adzia1 też się "odświeżyła"Emotikon: Szczęśliwy

adzia.PNG

Poziom 28, Specjalista
  • 1926
  • 893
  • 54

Licznik online

@burebusekJeszcze coś o online.

Przechwytywanie.PNG
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 37, Guru **
  • 12379
  • 5295
  • 729

Licznik online

I co to ma potwierdzać?
0 Lubię to
Odpowiedz