Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Licznik online

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

Mnie to nie przeszkadza, ale skoro zauważyłem, to niech wiedzą na zapleczu, jak działaEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

@Piotrekk85Jeśli ty nigdy nie widzisz problemu to się dziwie tobie jak widzę ze swoje strony o godzinie 3.30 że ty jeszcze żeglujesz po NO a patrząc rano że niby wylogowałeś się o godzinie 00.30. Jeśli jesteśmy na tym samym Llithium to co napisał @Piotrek tutaj mija się z prawdą Wielokrotne powiadomienia o nowym poziomie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Licznik online

Nigdy nie byłem tu o 3:30. Serwis nie jest odświeżany w czasie rzeczywistym. Owszem można pójść z duchem technologii i zainwestować w lepszy silnik strony ale tego Lithium nie oferuje.

Mam nadzieję że nie będzie zmian bo ostatnio skończyło się to wylogowaniem z forum co 5 minut...
Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

Nie wiem czy ty jeszcze byleś zalogowany o tej godzinie ale odpowiedziałeś mi w tym temacie o godzinie 23.38 a jedna byleś dalej jak widać na zdjęciu

 

 


Przechwytywanie.PNG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Licznik online

No i jest pewne opóźnienie. Dyskutowaliśmy o tym nie raz o nie dwa m.in. w kontekście wylogowania.
Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

Obserwuję "avatar" Lithium i ono się odświeża...znaczy przesuwa się w odwrotnym kierunku niż nasze online. Skołuję specjalną maź do trybików i będzie chodziło bez zgrzytówEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

Już jakiś czas temu zostało dobrze ustawione ale ktoś narzekał że musi się co jakiś czas ponownie logować gdzie ja tego problemu nie widziałem i chyba też @Anonim ?

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

@adzia1 też się "odświeżyła"Emotikon: Szczęśliwy

adzia.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Licznik online

@AnonimJeszcze coś o online.


Przechwytywanie.PNG

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Licznik online

I co to ma potwierdzać?