Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Pracuję w Orange
 • 2054
 • 5242
 • 110

Jak zostać Herosem?

[ Edytowane ]

Herosi są wybierani raz na 6 miesięcy (w styczniu i w lipcu) spośród użytkowników Nasz Orange. Nominację otrzymuje 25 najbardziej aktywnych w mijającym półroczu osóbktóre:

 • napisały przynajmniej 100 komentarzy
 • pomogły na forum min. 5 osobom (dodały 5 rozwiązań)
 • przestrzegają Zasad Nasz Orange
 • ambasadorami społeczności

U302148.jpg

Czym jest "aktywność" i jak sprawdzić czy jestem aktywny?

Pokaż szczegóły
Aktywność jest mierzona punktami. "25 najbardziej aktywnych osób" to użytkownicy, którzy w ciągu mijających 6 miesięcy (styczeń-czerwiec lub lipiec-grudzień) zdobyli najwięcej punktów. Punkty są przydzielane za aktywność w Nasz Orange, m.in. za pomaganie innym, komentowanie, a nawet za czytanie dyskusji. Szczegółowe informacje o tym, za co przydzielane są punkty znajdują się tutaj, a jeśli szukasz sposobu na szybkie pomaganie innym i zdobywanie punktów to zajrzyj tu

Gdzie sprawdzić czy jestem jedną z "25 najbardziej aktywnych osób"?

Pokaż szczegóły
Wkrótce udostępnimy specjalny ranking, w którym będzie można sprawdzić swoją pozycję za kilka miesięcy i przekonać się czy już kwalifikujemy się, aby zostać Herosem czy jeszcze musimy na to zapracować.

Czy aby zostać Herosem muszę mieć najwyższy poziom?

Pokaż szczegóły
Nie musisz Emotikon: Szczęśliwy Twój poziom i ranga nie mają znaczenia - wystarczy, że spełnisz pozostałe wymagania, a otrzymasz tytuł Herosa i wszystkie związane z tym przywileje.

Co znaczy "być ambasadorem społeczności"?

Pokaż szczegóły
Bycie Herosem to nie tylko przywilej, ale także obowiązek Emotikon: Szczęśliwy Ambasadorzy społeczności są przyjaźni, serdeczni, wspierają innych i nie powodują konfliktów - ich postawa jest przykładem do naśladowania. Decyzję o tym czy ktoś jest ambasadorem społeczności czy nie - podejmuje Zespół Nasz Orange w oparciu o opinie innych użytkowników.

Kiedy dowiem się, że zostałem Herosem?

Pokaż szczegóły
Nowi Herosi nominowani są dwa razy w roku - w styczniu i w lipcu. Nominacje są publiczne, nominowani są oznaczani w ogłoszeniach i zmieniają się dla nich funkcje Nasz Orange, więc na pewno zauważysz, gdy zostaniesz Herosem Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli tym razem nie zostałeś Herosem - głowa do góry, za 6 miesięcy będziesz mieć kolejną szansę. Tutaj możesz sprawdzić jakie przywileje są już dostępne dla Twojej rangi.

 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Poziom 35, Ekspert
 • 3554
 • 4792
 • 127

Jak zostać Herosem?

[ Edytowane ]

@Artur   zapytam oficjalnie, czy założenia programu przewidują minimalną liczbę osób które będą miały rangę Herosa na dane półrocze?

Skoro w wymaganiach informujecie, że "nominację otrzymuje 25 najbardziej aktywnych użytkowników..." to drugim pytaniem jest,  czy jest ustalona maksymalna liczba Herosów ?

 

Uzupełnię, rozwinę drugie pytanie. Jak rozumiem, nominacja to pierwszy krok... potem następuje ocena spełniania pozostałych warunków, nie tylko "punktowych" np. postawa ambasadora, przestrzeganie zasad, i dopiero po tej ocenie użytkownicy, którzy przejdą ten etap z pozytywną oceną, zostają włączeni do grona Herosów... więc, co do zasady, nie każdy z tej 25 zostanie Herosem. Czy warunkiem progowym jest także "5 rozwiązań" w każdym półroczu?

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted
Pracuję w Orange
 • 2054
 • 5242
 • 110

Jak zostać Herosem?

Nie ma minimalnej liczby Herosów, zostają nimi tylko Ci, którzy zasłużyli Emotikon: Szczęśliwy Same warunki mogą być w przyszłości modyfikowane, jeśli np. okaże się, że będzie więcej niż 25 osób bardzo aktywnych i pomocnych na forum. W tej chwili tylko liczba punktów (miejsce w rankingu) ma warunek 6 miesięcy. Pozostałe warunki, np. liczba rozwiązań są zliczane z całego stażu na forum Emotikon: Szczęśliwy