Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie się podział tytuł tematu na kolejnych «stronach» prowadzonego w temacie wątku?

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie się podział tytuł tematu na kolejnych «stronach» prowadzonego w temacie wątku?

► W temacie doprecyzowano tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Na gorąco podrzucam brak tematu w najnowszym poście.

temat.PNG

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

► Wątek [1, 2, 3] został przeniesiony z tematu Nowości w Nasz Orange - Moderator Wiktor ◄

 

@Artur, ok, ale tytuł tematu wcięłoEmotikon: Zaskoczony


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowości w Nasz Orange

@Anonim, tytuł ma być widoczny tylko w pierwszym poście w temacie, o tym dyskutujemy tu od wczoraj 😉 To wynik m.in. Twojego pomysłu.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Gdzie się podział temat?

To nie wynik zmian z wczoraj?
Anonim

Nie dotyczy

Nowości w Nasz Orange

@Artur, ja rozumiem, ale pisaliśmy wczoraj, że widać tytuł w pierwszym komentarzu każdego wątku, a jest ich w tym temacie 26 stron, więc jak to jest? Zmieniło się na pierwszy, źródlany a nie na każdej stronie?

A.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Gdzie się podział temat?

Czy chodzi Ci o to, że jeszcze wczoraj (po zmianach) na każdej stronie z postami [domyślnie każdy temat ma ustawione 10 postów na stronę] był widoczny u góry tytuł tematu, a teraz tego nie ma?

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie się podział temat?

Tak @Wiktor, tak było i @Rafał też pisał. Zmieniło się od wczoraj.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Gdzie się podział temat?


@Anonim napisał:

Tak @Wiktor, tak było

W treści swojego tematu napisałeś o "brak tematu w najnowszym poście". A powinieneś - by być precyzyjnym i zrozumiałym dla wszystkich - napisać o "braku tytułu tematu (u góry) na każdej z kolejnych stron (2., 3. itd...) tegoż tematu" Szczęśliwy mężczyzna.  Przy czym przez stronę należy rozumieć to, co sprecyzowałem wyżej Mężczyzna pokazuje język.

 

 

@Rafał też pisał. Zmieniło się od wczoraj.

Co pisał? Możesz sprecyzować?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Gdzie się podział temat?

Może nie ma sensu dochodzić i wnikać kto co napisał? 🙂

Tytuł wątku powinien wyświetlać się tylko przy pierwszym poście w całym wątku, czyli na pierwszej stronie dyskusji. To dotyczy także wątków, na których jest wiele podstron.

Na przykład jeśli otworzyłem dyskusję, czytam, czytam, czytam, jestem już na 4 stronie dyskusji i zadzwonił telefon. Zadzwonił dobry znajomy, więc gadałem z nim godzinę i zdążyłem zapomnieć jaki jest temat wątku, który czytam to mogę spojrzeć na nazwę zakładki, na której jestem (najechać na nią kursorem), sprawdzić temat w adresie strony, albo kliknąć na pierwszą stronę dyskusji i zobaczyć temat pierwszego posta.

Czy to wyjaśnia Twoje wątpliwości, @Anonim?
Anonim

Nie dotyczy

Gdzie się podział temat?

Dobrze tłumaczysz @Artur i to jest dla mnie jasne. Każda podstrona z komentarzami (po 10) w konkretnym temacie ma mieć jeden, jednolicie brzmiący tytuł tematu, nadany w pierwszym komentarzu założonego tematu. W trakcie naszej dyskusji powstał taki "kocioł", że już myślałem, iż chcecie zrobić ze mnie idiotę...sorki....to tylko chwila...zrobić z Ciebie debila. Zabrałem więc...i poszedłemEmotikon: Obojętny