Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


Misiek62 napisał(-a):

@marcin78  a Ty opisałeś jakiś problem, z rozwiązaniem którego nikt nie chciał Ci tutaj pomóc?


Ja naliczyłem 11 tematów utworzonych przez @marcin78. Gdyby nie zaangażowanie forumowiczów, pewnie odszedłby z przysłowiowym kwitkiem. Nie chciało mi się sprawdzać, czy zostało coś oznaczone jako rozwiązanie. Takie na NO obowiązują zasady. Inaczej forum świeciłoby pustkami. @marcin78, zobacz na licznik, który nie nadąża Emotikon: Mrugający, gdy coraz liczniej nowi członkowie "wpadają" oknami i drzwiami na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


Misiek62 napisał(-a):

pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62  Masz ode mnie Lubię to! 🙂


😉 To CI oddam Mężczyzna pokazuje język


Odmałpuję i też oddam głos dla @Misiek62, @Anonim i @Artura. A co! Poznajcie moje chamskie serce Emotikon: Mrugający Mnie to przychodzi z lekkością (nie mylić z lekami na kościEmotikon: Język)

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Artur proszę o ukrycie na moim koncie rankingów......yes yes yes 😉 Przez rankingi moim zdaniem wersja mobilna traci na przejrzystości i tak jak pisałem są one dla mnie zupełnie niepotrzebne.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 172
  • 5

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Dla tych, dla których rankingi są ważne - działa. Dla tych, dla których nie są ważne - działa 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@PawelW Tak widziałem już....

Przechwytywanie3.PNGPrzechwytywanie5.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

O NIE NIE NIE, znów działa 😜 😜 !!! Zaraz napiszę do kolegów za wschodniej granicy, niech zrobią że zabraknie 1 czerwca w aplikacji 😜 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Zawsze można nie patrzeć 😉 mi tam rankingi nie robią różnicy.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Anonim a mają może koledzy jakieś znajomości wśród pogody :D? Przydało by się trochę ją polepszyć, mamy Maj a pogoda jak w marcu... a teraz serio i tradycyjnie, autorowi (@Anonim) damy chwilę nad sprawdzeniem, czy jakiś post zasługuje na miano: "zaakceptuj jako rozwiązanie" i jako, że wszystko już powinnno być okej, sugeruje zamknięcie tematu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Rafał, ten temat jest już z rozwiązaniem dla @PawelW. Obiecał i zrobił Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Rzeczywiście, wybaczcz @Anonim się zapędziłem 🙂 Zamykam temat, rankingi wróciły i można sobie je już podglądać. Zostaje jeszcze kwestia rozwiązania tematu pogody ... 🙂