Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Też czasem odnoszę takie odczucie......być może jest ono błędne....ale.......dla mnie jest teraz super i pomimio tego że tego nie potrafię to się nauczę i podpiszę się pod tym by zostało tak jak jest teraz wszystkimi czterama kończynami 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@AnonimA kto ma wyłapywać błędy na"NO" jak nie my? A pomoc każdy otrzymuje od nasEmotikon: Bardzo szczęśliwy@marcin78


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@marcin78  a Ty opisałeś jakiś problem, z rozwiązaniem którego nikt nie chciał Ci tutaj pomóc?

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Ale nie uważacie że teraz jest "zdrowiej" i nie ma takiego ciśnienia jak bywało czasem??? Jesteśmy, udzielamy się jak możemy, Nasz Orange radzi sobie super bez rankingów.....i.......dzięki temu błędowi doszedłem do wniosku ze rankingi są zupełnie nie potrzebne - niech będzie ranking ale nie widoczny dla nas - kwartalnie najlepszy niech otrzymuje jakieś wyróżnienie i uważam że to zupełnie wystarczy 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Anonim  mnie ten brak zestawień z "osiągnięciami" też nie przeszkadza... 

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Misiek62  Masz ode mnie Lubię to! 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62  Masz ode mnie Lubię to! 🙂


😉 To CI oddam Mężczyzna pokazuje język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

To i ja dodam coś od siebie. Wszystko zależy od tego, kto do czego używa rankingów. Nie tęsknię bardzo za nimi, ale czasami przydają się, aby zorientować się co w trawie piszczy...no i startowa jakaś taka uszczuplona 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Rankingi są potrzebne, większość je lubi i lada dzień wrócą.

@Anonim, jeśli Tobie przeszkadzają to mogę sprawdzić czy możemy je u Ciebie ukryć, tzn. abyś po zalogowaniu jako jedyny ich nie widział. Chcesz czy wolisz aby jednak zostały? 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )