Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@Anonim Nie tylko mnie już nie ma ale też ciebie i @Anonim Emotikon: WściekłyUmowy z NO wygasły.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36853
  • 1371

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Widocznie ktoś nie przewidział nowego miesiąca albo coś nie zadziałało. Mam nadzieję, że to tylko pierwsze koty za płoty i w czerwcu będzie lepiej 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


Piotrekk85 napisał(-a):
Widocznie ktoś nie przewidział nowego miesiąca albo coś nie zadziałało. Mam nadzieję, że to tylko pierwsze koty za płoty i w czerwcu będzie lepiej 🙂

@Piotrekk85, ja myślę, że to taka podpucha, jak na weselach bywa. Zamkną dopływ wody i "młody" albo starosta leci z gorzałeczką, gdzie trzeba. @Anonim, @Anonim i ja, to efekt domina...to nie nasza wina Emotikon: Mrugający

2017-05-01 burebusek.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 172
  • 5

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Hej,

przewidzieliśmy nowy miesiąc ale lithium inaczej liczy czas niż my 🙂 Co okazało się dopiero po zmianie miesiąca. Chwilowo wyłączyłem rankingi ale nie martwcie się. Poprzedni miesiąc będzie dostępny w archiwum. Żadne punkty z bieżącego miesiąca również nie zginą. 

 

Sytuacja zaskoczyła mnie na majówce więc liczę na zrozumienie 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

A jednak ludzkiej inteligencji nic nie zastąpi 😉 @Piotrekk85 wspominam naszą dyskusje przy piwie z @Remi i chyba skłaniam się ku temu że w tym co mówiłeś masz 99,9% racji 😉

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 172
  • 5

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Dzisiaj jest 1 maja więc rankingi mają wolne.

 

Sprawdziłem tylko szybko co się wydarzyło i okazuje się, że dla Lithium 2017-05-01 nie jest wcale 1 maja.

Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


PawelW napisał(-a):

Dzisiaj jest 1 maja więc rankingi mają wolne.

 

Sprawdziłem tylko szybko co się wydarzyło i okazuje się, że dla Lithium 2017-05-01 nie jest wcale 1 maja.


@PawelW My na NO nie mamy wolnego pomagany 365 dniEmotikon: Bardzo szczęśliwyTo jaki mamy dzień?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36853
  • 1371

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

Po studiach matematycznych powiem - zależy w jakim kalendarzu 😄
Anonim

Nie dotyczy

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )

@PawelW trzeba jednak powołać komisję śledczą.....1 Maj święto narodowe nie jest 1 Majem 😜 Oj będzie burza!!! 😜

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17902
  • 186

Drugi błąd dzisiaj ( rankingi )


vdsl2 napisał(-a):


@PawelW My na NO nie mamy wolnego pomagany 365 dniEmotikon: Bardzo szczęśliwyTo jaki mamy dzień?


 

@Anonim  nazwijmy taki dzień "przestęp/czy/ny"