Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada spamu, czy błąd?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Blokada spamu, czy błąd?

@Mat w w temacie Ośnieżone awatary? blokował, czy mi się śniło?Emotikon: Mrugający Zbiegło się to w czasie mojej edycji posta @Artura. Kursor przystawiony do Publikuj zachowywał się jak przy trzęsieniu ziemiEmotikon: Mrugający Oto i efekt...nawet screen się odnalazłEmotikon: Bardzo szczęśliwy

2017-12-15.png

Mogłem dalej pisać odpowiedzi, czyli kichaEmotikon: Mrugający

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Blokada spamu, czy błąd?

Ten komunikat "chronimy społeczność przed spamem..." pojawia się, gdy strona w bardzo krótkim odstępie czasu (np. kilku sekund. albo jeszcze krótszym) otrzyma informację, że użytkownik próbuje coś opublikować. Chodzi o to, aby nie pozwalać na spam. W Twoim przypadku, @Anonim, zapewne został kilka razy kliknięty przycisk "Publikuj" (strona otrzymała wspomniany wyżej sygnał), więc na wszelki wypadek zablokowała publikację.
Rada jest jedna: klikamy "Publikuj" tylko RAZ, panujemy nad niecierpliwością i czekamy, aż strona pokaże komunikat o opublikowaniu posta (nie powinno to trwać dłużej niż kilka sekund).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Blokada spamu, czy błąd?

@AnonimOczywiście że mogłeś dalej pisać ja miałem już nie raz taki komunikat wcześniej.

Anonim

Nie dotyczy

Blokada spamu, czy błąd?


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekOczywiście że mogłeś dalej pisać ja miałem już nie raz taki komunikat wcześniej.


@Anonim, w trakcie przechodzenia do odpowiedzi, na ułamek sekundy zostało przerwane połączenie...taka ekspresowa biała stronka z komunikatem wyskoczyła. Nie zdążyłem zareagować. Ale dlaczego nigdy nie zgłaszałeś tego na forum? Odkąd jestem, nie przypominam sobie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Blokada spamu, czy błąd?

Ten komunikat "chronimy społeczność przed spamem..." pojawia się, gdy strona w bardzo krótkim odstępie czasu (np. kilku sekund. albo jeszcze krótszym) otrzyma informację, że użytkownik próbuje coś opublikować. Chodzi o to, aby nie pozwalać na spam. W Twoim przypadku, @Anonim, zapewne został kilka razy kliknięty przycisk "Publikuj" (strona otrzymała wspomniany wyżej sygnał), więc na wszelki wypadek zablokowała publikację.
Rada jest jedna: klikamy "Publikuj" tylko RAZ, panujemy nad niecierpliwością i czekamy, aż strona pokaże komunikat o opublikowaniu posta (nie powinno to trwać dłużej niż kilka sekund).
Anonim

Nie dotyczy

Blokada spamu, czy błąd?

@Artur, być może tak było, ale głowy nie dałbym sobie uciąć. Ostatnio często się zdarza, że klikanie w przycisk nie ładuje polecenia. Tak jest np. przy głosowaniu na pomysł. Odświeżenie strony za trzecim razem dodaje głos.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Blokada spamu, czy błąd?

@Anonim  nie przejmuj się, mnie też nie raz trafiło się wygenerować taki komunikat, znaczy to, że mamy super czułą, szybką mysz albo że robimy szybki wieloklik.