Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Błędy techniczne Nasz Orange

A ostatni wpis nie był mój 🙂

To raczej uroda lithium. To nie jest zwykle forum, a raczej coś w stylu Q&A (pytania i odpowiedzi).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Ron napisał(-a):

Dlaczego nie można napisać normalnie postu pod innymi postami, tylko koniecznie należy dać "odpowiedz". I teraz naciska ostatnią odpowiedz i chce pisać do wszystkich ale zaznaczone jest odpowiadanie na post @Piotrekk85. Dlaczego nowe posty pojawiaja się w środku wątku? Po co po to jest cytuj konkretna odpowiedź.


@Ron  skoro na końcu formułujesz pytanie, to postaram się Ci odpowiedzieć. "Cytuj" pozwala wkleić tego posta, pod którym naciśniesz przycisk "odpowiedź"... więc w przypadku gdybyś chciał odnieść się - cytyując - czyjąś wcześniejszą wypowiedź, klikasz "odpowiedz" pod tym wybranym postem i możesz ją zacytować - czyli automatycznie wkleić całego posta.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, tyle to ja wiem. Jest to niewygodne i można pogubić treść. Przepraszam za stylistyke wcześniejszego postu. @Piotrekk85, dokładnie tak wyglada forma tego forum. @Piotrekk85, no własnie Twój post nie był ostatni, sam widzisz o co mi chodzi. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Błędy techniczne Nasz Orange

To pytanie raczej czy ma być NO i dla kogo kierowane. Czy forum, czy miejsce na społeczność, czy miejsce do "samorozwiązywania" prostych spraw. Po zlocie mam mętlik w głowie. Jak dla mnie ten wątek jest wyjątkiem od innych na NO. A przy krótkim wątku i oznaczeniu rozwiązania - problemu z czytelnością nie ma chyba.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7483
  • 136

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrekk85, mam identyczne odczucia Emotikon: Szczęśliwy Chce się napisać więcej, ale odpuszcze.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange



@Ron , bez obrazy, mogłem założyć, że wiesz jak się używa cytuj i które "odpowiedz" wybrać. Jednak, tak napisałeś jakby to nie było dla Ciebie do końca pewne, stąd mój wcześniejszy post. 

Skoro masz uwagi, propozycje co do sposobu prowadzenia tematów to opisz je w temacie "sugestie..." ale wydaje się mnie, że trzeba wziąć pod uwagę, to iż od strony technicznej na potrzeby NO wykorzystywane jest konkretne "środowisko" i pewnych rzeczy po prostu nie da się zmienić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Piotrek , @Artur

 

 pytanie techniczne... za 5/50 (pierwszy raz) no dobra jest limit 400. To może dla "dającego polubienie bez punktów; a po stronie "obdarowanego" 30/300 (za pierwszy raz) - za polubienie - chciałem odkliknąć przyznane (paręnaście minut wcześniej) "polubienie" czyjegoś posta... nie do końca daje się to zrobić... niby pojawia się dymek "kliknij tutaj aby usunąć lubię z posta" - ale praktycznie nie mogę odebrać polubienia. Coś jest na rzeczy?

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Wczoraj po 22 przez około 20min nie działa strona NO

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

 

chciałem odkliknąć przyznane (paręnaście minut wcześniej) "polubienie" czyjegoś posta... nie do końca daje się to zrobić... niby pojawia się dymek "kliknij tutaj aby usunąć lubię z posta" - ale praktycznie nie mogę odebrać polubienia. Coś jest na rzeczy?


Ja właściwie już dawno powinienem przestać się dziwić, że przed Tobą nic nie można ukryć, @Misiek62 😉 Tak, pracujemy nad tym, aby można było odlajkować oraz sprawdzić, kto polajkował, ale jeszcze nie mamy pewności czy i kiedy uda się to wdrożyć, więc nic nie mówiliśmy. Tekstu pod przyciskiem jeszcze nie powinno być 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

 

chciałem odkliknąć przyznane (paręnaście minut wcześniej) "polubienie" czyjegoś posta... nie do końca daje się to zrobić... niby pojawia się dymek "kliknij tutaj aby usunąć lubię z posta" - ale praktycznie nie mogę odebrać polubienia. Coś jest na rzeczy?


Ja właściwie już dawno powinienem przestać się dziwić, że przed Tobą nic nie można ukryć, @Misiek62 😉 Tak, pracujemy nad tym, aby można było odlajkować oraz sprawdzić, kto polajkował, ale jeszcze nie mamy pewności czy i kiedy uda się to wdrożyć, więc nic nie mówiliśmy. Tekstu pod przyciskiem jeszcze nie powinno być 😉


@Artur se ukrywaj 😉 albo i nie ... jak tam sobie chcesz; ale lajka za wybadanie problemu możesz mi przyznać Mrugający mężczyzna nie odbierać.

 

Update, rozumiem, że takie "odebranie" zmiejszy ilość punktów u użytkownika/ów (dający, obdarowany), no bo chyba nie powinno dodawać wielokrotnie za tego samego posta.