Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):
 Czasami sam dodaję pusty akapit, żeby łatwiej było odczytać poszczególne myśli.

       Też czasem tak robię.... 😄 

   

   Natomiast wkurza mnie czasem co innego:  Cytaty! 

Ten bladziutki paseczek z lewej oznaczający cytat jest mało widoczny i w efekcie cytat zlewa się z pisanym postem.

      Nie można zamiast tego paseczka dać podkolorowanej rameczki  w której jest cytat?  😄 

 

Nie mówię już o "fanaberiach"  typu wielocytat bo to już bardziej skomplikowane....

 


Jeżeli już zgłaszamy postulaty, to popieram,  @Jozefg masz rację, nawet  okulary za bardzo nie polepszają widoczności tego paska ...

No i obiema... podpisuję się pod wielocytatami... bez sztuczek, otwórz w nowym, kopiuj/wklej na tę chwilę się nie da... a tego mnie się nie chce... chociaż czasami aż trudno bez odwołania się do więcej niż jednej wypowiedzi.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Próba starym sposobem:    

[blockquote]Jeżeli już zgłaszamy postulaty, to popieram,  @Jozefg masz rację, nawet  okulary za bardzo nie polepszają widoczności tego paska ...[/blockquote]  No bo ten paseczek bladzieńka taki jest... 😄

 

<blockquote>chociaż czasami aż trudno bez odwołania się do więcej niż jednej wypowiedzi.</blockquote> O tym właśnie napisałem... 🙂

 

Hmmm.. ręcznie nie działa... 😞

 

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Znacznik blockquote działa, tylko musisz być w trybie html, @Jozefg :)
Test w zakładce html

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2848
  • 7194
  • 189

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Wspominałem wcześniej, że jeśli chodzi o Najnowsze posty to nasi programiści obecnie pracują nad:

  • naprawieniem kolejności wyświetlania tematów w Najnowszych (powinny być od najnowszych komentarzy),
  • informacjami wyświetlanymi na liście Najnowszych postów (docelowo pod Więcej powinny być takie, jak na stronie głównej) oraz
  • nad problemem, przez który w najnowszych postach nie zawsze wyświetlają się najnowsze komentarze

Do tego dorzucamy przechodzenie do pierwszej nieprzeczytanej wiadomości 🙂

 

btw, @Katani1, poznałeś już funkcję "Moje subskrypcje"? Jest w prawym górnym rogu, po kliknięciu w nawę użytkownika. Pokazuje posty, w których brałeś udział (jeśli nie zmieniłeś jej ustawień), pogrubione tematy zawierają posty, których jeszcze nie czytałeś. 


I jak tam ? Prace trwają ? Aktualnie zaginęły strony 31 i 32...

 

Edit:

I dalej post nie wyświetla się w najnowszych.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Dzisiejszy komunikat o błędzie, przy próbie wybrania ostatniej strony: 

Wystąpił nieoczekiwany błąd.
  • Realizacja żądania nie powiodła się. Skontaktuj się z administratorem systemu i wprowadź datę i godzinę wystąpienia błędu, a także identyfikator wyjątku: 53F4A431.

    Aby kontynuować, kliknij przycisk Wstecz w przeglądarce.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, dogrzebałeś się do końca świata 😉 Patrzymy co jesteśmy w stanie z tym zrobić, dzięki ! 🙂

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):

@Misiek62, dogrzebałeś się do końca świata 😉 Patrzymy co jesteśmy w stanie z tym zrobić, dzięki ! 🙂

 

 


Staram się PIotrze 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

nadal jest problem z ostanią stroną wykazu postów....

 

Update: zadałe sobie trud, przeklikałem od najnowszych do... okazuje się że ten sam błąd co poniżej pojawia się także przy przedostatniej stronie wykazu.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Dzisiaj wyskoczył mi taki błąd, po kilku minutach nieużytkowania strony i kliknięciu myszką na grafikę z powiadomieniami wyskoczył mi taki oto błąd. Po kliknięciu "cofnij" w przeglądarce strona wróciła do poprawnego wyglądu.
błąd na nasz Orange.jpg


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

Dzięki panowie, bez was nie było by tu tak samo! Bardzo szczęśliwy mężczyzna