Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

Dzięki panowie, bez was nie było by tu tak samo! Bardzo szczęśliwy mężczyzna


@Mikołaj To oczywiste, pozostaje pytanie jak? lepiej, gorzej? smętnie... nudno...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 moim zdaniem z podanych przez Ciebie opcji: bez was gorzej, smętniej, nudniej! Mężczyzna pokazuje język

 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

Dzisiaj wyskoczył mi taki błąd, po kilku minutach nieużytkowania strony i kliknięciu myszką na grafikę z powiadomieniami wyskoczył mi taki oto błąd. Po kliknięciu "cofnij" w przeglądarce strona wróciła do poprawnego wyglądu.
błąd na nasz Orange.jpg


@Anonim Problem jest po stronie Firefox ja używam Microsoft EDGE i taki problem nie występuje.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange

Ja mam Firefoxa 49.0.1 i taki problem nie występuje. 

  Może starsza wersja i wymaga aktualizacji ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Jozefg napisał(-a):

Ja mam Firefoxa 49.0.1 i taki problem nie występuje. 

  Może starsza wersja i wymaga aktualizacji ?


Mnie się zdaje, że to jednak coś na serwerze, bo inaczej nie byłoby komunikatu systemowego.

 

Update. Co nie wyklucza możliwości, że błąd generuje starsza wersja przeglądarki... może też mieć znaczenie jaki system jest na kompie użytkownika, czy nowy - wspierany, czy przestarzały.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Misiek62 moim zdaniem z podanych przez Ciebie opcji: bez was gorzej, smętniej, nudniej! Mężczyzna pokazuje język

 


 @Mikołaj A może gdyby nie my to byłaby sielanka ??


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1691
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

Obawiam się, że nie. 

Zdecydowanie wole kiedy jesteście i działacie Mrugający robot


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18227
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

nadal jest problem z ostanią stroną wykazu postów....

 

Update: zadałe sobie trud, przeklikałem od najnowszych do... okazuje się że ten sam błąd co poniżej pojawia się także przy przedostatniej stronie wykazu.


Dzisiaj (18.10.2016 r.) mam ten sam błądco 16.10 br., niezależnie od przeglądarki (firefox, chrome) - pod starym systemem - Win XP - na przedostatniej stronie. Tak więc powtórzę pogląd, że co ma użytkownik (użyszkodnik) nie ma większego znaczenia - problem jest po stronie serwera. Żeby nie było sprawdziłem pod Win10pro - również pod firefox i chrome... O, pod firefoxem ten sam kod błędu, natomiast dla chrome dostałem wyjątek 3D372138.

 Update:

InternetExplorer w wersji 11.321 też ma problemy... (pod Win10pro) - kod błedu jak pod chromem, ale u góry strony przekłamania: ramka "opcje posta" nachodzi na ramkę "opcje tematu". Mam też jakieś problemy z "bezpieczną zawartością"... czyżby problem z certyfikatami i nie chce stabilnie zestawić https-a?

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim być może i to win aprzeglądarki, na komputerze na którym wystąpił ten błąd faktycznie przeglądarka nie byłą już dawno aktualizowana, więc może masz i rację 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Dzisiaj dostałem w nowych powiadomieniach powiadomienie z przed 2 msc 🙂 Może problem ten jest związany z pracami nad nowym Nasz Orange??

bez tytułu.JPG