Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Zgłaszam tu problem wagi państwowej.

Nie tylko przy prywatnych wiadomościch, ale też przy pisaniu każdego posta jako tekst sformatowany, finalnie edytor dodaje do kodu dodatkowe entery. Można coś z tym zrobić?

 

 

Zrzut ekranu 2016-10-10 o 17.17.07.pngZrzut ekranu 2016-10-10 o 17.17.40.png

 

 

Swoją drogą, można tu siebie zignorować. I można też wysłać pustego posta. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Ja też jakoś z przyzwyczajenia sam dodaję akapity i gdy potem widzę taki poprzesuwany komentarz to robię facepalm 😛 Myślałem, że tylko mi to przeszkadza 😄

@Anonim, @Piotrekk85, @Misiek62, @pszprega, @Jozefg, @Anonim, @Mikołaj@Mat, @4Kazelot, @Astis, @Rafal, @Natalia, @Piotrek, co o tym myślicie?

Rozumiem, że po kliknięciu Enter wstawia się akapit zamiast przechodzić po prostu do następnej linii, bo w założeniu dzięki temu jako użytkownicy nie musimy o tym pamiętać i jest czytelniej z akapitami, ale mi się wydaje, że w polskim necie jesteśmy tak przyzwyczajeni do robienia samodzielnie akapitów, że to niepotrzebne i dezorientuje, ale może jest potrzebne i tylko ja i @Rogi będziemy musieli się przyzwyczaić?

Co myślicie? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur dla mnie ta opcja jest zbędna, pozdrawiam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur - mnie ro nie przeszkadza, nawet nie zauważyłem tego.... 😄 

      Pewnie dlatego że nigdy do wysyłania posta nie używam entera tylko przycisk (tu: Publikuj

 Takie przyzwyczajenie. 😄  

 

         Natomiast co mi się podoba to brak automatu który mi dyktuje w którym miejscu mam zacząć wiersz


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur, @Rogi nie rzuciło mnie się na oczy że edytor coś dodaje. Serio, to nawet nie zwracam uwagi w jakim trybie piszę; co znaczy działam automatycznie, dopiero teraz się przyjrzałem i widzę zakładki tekst sformatowany/html/podgląd...

poczekałbym na zapowiadany przez Remiego, już co najmniej dwukrotnie (tyle razy ja widziałem) mechanizm głosowania w sprawie tego co i jak ma być zrobione.

 

Czasami sam dodaję pusty akapit, żeby łatwiej było odczytać poszczególne myśli.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37043
  • 1374

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

Nie korzystam prawie w cale z pełnego edytora (chyba, że wstawiam zdjęcia). Dla mnie nie ma znaczenia.

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, dobra pamięć 😉 Do końca roku maksymalnie chcemy udostępnić możliwość zgłaszania, głosowania na pomysły dotyczące Nasz Orange i Mój Orange, a potem zobaczymy co jeszcze 😉 Chcemy byście mieli realny wpływ na to co będziemy robić 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):
, dobra pamięć 😉 Do końca roku maksymalnie chcemy udostępnić możliwość zgłaszania, głosowania na pomysły dotyczące Nasz Orange i Mój Orange, a potem zobaczymy co jeszcze 😉 Chcemy byście mieli realny wpływ na to co będziemy robić 😉

Dobra, bo wybiórcza Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur zauważyłem to ale nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu Mężczyzna pokazuje język, dlatego pogodzę się z opina większości. Szczęśliwy robot


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 631
  • 1569
  • 21

Dot. Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):
 Czasami sam dodaję pusty akapit, żeby łatwiej było odczytać poszczególne myśli.

       Też czasem tak robię.... 😄 

   

   Natomiast wkurza mnie czasem co innego:  Cytaty! 

Ten bladziutki paseczek z lewej oznaczający cytat jest mało widoczny i w efekcie cytat zlewa się z pisanym postem.

      Nie można zamiast tego paseczka dać podkolorowanej rameczki  w której jest cytat?  😄 

 

Nie mówię już o "fanaberiach"  typu wielocytat bo to już bardziej skomplikowane....