Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

Artur napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

 

chciałem odkliknąć przyznane (paręnaście minut wcześniej) "polubienie" czyjegoś posta... nie do końca daje się to zrobić... niby pojawia się dymek "kliknij tutaj aby usunąć lubię z posta" - ale praktycznie nie mogę odebrać polubienia. Coś jest na rzeczy?


Ja właściwie już dawno powinienem przestać się dziwić, że przed Tobą nic nie można ukryć, @Misiek62 😉 Tak, pracujemy nad tym, aby można było odlajkować oraz sprawdzić, kto polajkował, ale jeszcze nie mamy pewności czy i kiedy uda się to wdrożyć, więc nic nie mówiliśmy. Tekstu pod przyciskiem jeszcze nie powinno być 😉


@Artur se ukrywaj 😉 albo i nie ... jak tam sobie chcesz; ale lajka za wybadanie problemu możesz mi przyznać Mrugający mężczyzna nie odbierać.

 

Update, rozumiem, że takie "odebranie" zmiejszy ilość punktów u użytkownika/ów (dający, obdarowany), no bo chyba nie powinno dodawać wielokrotnie za tego samego posta.


@Misiek62, kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera Emotikon: Mrugający A tak poważnie, to czytając ze zrozumieniem, rozumnie też lajkujesz, a nie kombinujesz.


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


burebusek napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

Artur napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

 

chciałem odkliknąć przyznane (paręnaście minut wcześniej) "polubienie" czyjegoś posta... nie do końca daje się to zrobić... niby pojawia się dymek "kliknij tutaj aby usunąć lubię z posta" - ale praktycznie nie mogę odebrać polubienia. Coś jest na rzeczy?


 


@Misiek62, kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera Emotikon: Mrugający A tak poważnie, to czytając ze zrozumieniem, rozumnie też lajkujesz, a nie kombinujesz.


 


@Anonim Burebusku, Tobie nigdy nie zdarzyło się przypadkowe kliknięcie? Więc mnie tak i chciałem odkliknąć 😉 ... no dobra, może było tak, że najechałem sobie myszką na łapkę, którą wcześniej kliknąłem i zauważyłem "dymek" z informacją, stąd mój wcześniejszy opis, z "założeniem" że chciałem a nie mogłem odebrać lajka Mężczyzna pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, to była mała prowokacja z mojej stronyEmotikon: Bardzo szczęśliwy Oczywiście, że czasami szybciej działam, niż myślę.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Panowie, zmieniam trochę temat 😉 @Artur, @Piotrek, zauważyłem że na mobilnej NO podczas edycji posta przestały znikać otagowania użytkowników, które kiedyś zgłaszałem. Jeśli coś naprawiliście to komunikuję że działa wyśmienicie 😉
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

W trakcie edycji posta do @Anonim, najpierw zaskoczyły mnie komunikaty, a gdy chciałem wrócić do oryginalnej strony...wywaliło mnie z NO. Po ponownym zalogowaniu wróciłem do ładowania tegoż posta, jednakże chochlik zjadł liter parę i dokończyłem dzieła. Mam tylko pytanie, dlaczego komunikat o błędach jest w j. angielskim? Było dobrze w ojczystym, więc zmusza się nieznających innych języków do sięgania aż po translatora?

error.PNGkupon autoryzacji.PNG

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Piotrek To ja się przypomnę, kiedy zostanie poprawiony problem z rozjeżdżający się tekstem na przeglądarce EDGE ?

Przechwytywanie1.PNG


@Anonim , zerknij proszę czy dalej jest tak samo 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Panie i Panowie, ponieważ do komentarza z propozycją nie było głosów sprzeciwu, a były aprobujące lajki - pilotażowo zamykamy ten temat.

 

Od tej pory wszystkie błędy w Nasz Orange dodajemy pojedyńczo, zakładając dla każdego błędu nowy temat w kategorii O społeczności i używając etykiety "błędy na stronie".

 

Dzięki temu powinno nam być łatwiej odnaleźć się nam w dyskusjach 🙂