Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Tak, @Anonim. Miałeś to tak ustawione jak na obrazku, a mimo to linki otwierały się w nowym oknie? 😮
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Jakiś dziwny błąd na stronie

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Pewnie chodzi o zmianę czasu 😜 😜

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


pablo_ck napisał(-a):

Pewnie chodzi o zmianę czasu 😜 😜


@Anonim Pewnie Orange nie zmienił czasu z zimowego na letni.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Pewnie tak, niech się szybko przestawią na czas letni bo jeszcze nam zaśpią 🙂 KAMIL STOCH!!!! Zaczynamy!!!! Będzie Kryształowa Kula??? Stawiam że damy radę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Tak, @burebusek. Miałeś to tak ustawione jak na obrazku, a mimo to linki otwierały się w nowym oknie? 😮

Tak dopiero ustawiłem i jeszcze nie testowałem.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim🙂

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

Dzisiaj zauważyłem pomieszaną zawartość tematu :"Błędy techniczne Nasz Orange" w wątku pod poz.26, wynikającą z moich ustawień. Początek posta @Rafał w wątku zaczyna się we środę i czytając w dół, doszedłem do najnowszego posta @Anonim i nagle  znowu przeskok do daty 17-02-2017,godz. 16.39 @Domator

Błędy No.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim , nie patrz na daty. W niektórych przypadkach, przy przenoszeniu postów do odpowiedniego działu daty mogą się pomieszać. Są to efekty offtopu w innych wątkach 😉
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):
@berebusek, nie patrz na daty. W niektórych przypadkach, przy przenoszeniu postów do odpowiedniego działu daty mogą się pomieszać. Są to efekty offtopu w innych wątkach 😉

Rozumiem, że każda ingerencja może przynieść efekt niezamierzony. Jednakże, w trosce o funkcjonalność, każda uwaga tutaj skierowana ma sens. Także i ta, że odpowiadając @mabud73 na Twój post, zwracam uwagę na brak tego w moich powiadomieniach, co raczej nie zdarzało się wcześniej. No i na priv reszta. 

W "Zatrzymane chwile" ten sam problem.