Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Piotrek napisał(-a):



@Misiek62, masz rację, pracujemy nad poprawkami. Dodatkowy posty wyświetlane są z całej puli, a nie ograniczone do konkretnego profilu.

 


 @Piotrek

 

Z tą całą pulą postów, to bym się nie odważył napisać 😉 dostępne wykazy tematów/postów ograniczają się do 2 podstron...


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 można było się spodziewać, że coś jeszcze znajdziesz 😉

Odnosząc się po kolei:

- dwie strony - Będę precyzyjniejszy następnym razem co do "wszystkich" 😉 Oczywiście, przebudowujemy ekrany po wybraniu "pokaż więcej" z profilu

- komunikat z błędem - zmienimy na coś co jest zrozumiałe. Szybko klikasz 😉

- dziwne grafiki - po wejściu w podkategorie, podejmujemy i działamy.

 

@mabud73 - dziękuję. Zerkniemy w to jak tylko uporamy się z bieżącymi poprawkami


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Kuleje przełączanie zakresu....

zakres czasowy.jpg

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Kuleje przełączanie zakresu....

zakres czasowy.jpg

 

 

 

 


@mabud73 U mnie śmiga jak należy - Win XP/ Chrome, to zakładam że pod nowszymi zestawami będzie podobnie... bo czasami wsteczna kompatybilność szwankuje.... swoją drogą ciekawe pod jakie rozwiązania sprzętowo/systemowe NO jest optymalizowane.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

U mnie Win7. Czyszczenie "cookies" nic nie zmieniło. Uzbroję się w cierpliwość na czas "remontu" 😉

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur Mały problem na przeglądarce Microsoft EDGE na innych tego nie ma.

Przechwytywanie.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Sprawdzimy, czy możemy to łatwo naprawić, @Anonim, ale Edge to obecnie 1,67% rynku przeglądarek, więc nie będziemy mogli pozwolić sobie na dostosowywanie i testowanie każdego elementu Nasz Orange na Edge...
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Sprawdzimy, czy możemy to łatwo naprawić, @vdsl2, ale Edge to obecnie 1,67% rynku przeglądarek, więc nie będziemy mogli pozwolić sobie na dostosowywanie i testowanie każdego elementu Nasz Orange na Edge...

@Artur No cóż, mówi się trudno jak zawsze pod górę. Było, dobrze przed zmianą a teraz jest źle.Emotikon: Smutny


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Kuleje przełączanie zakresu....

zakres czasowy.jpg

 

 

 

 


@mabud73  u mnie tak samo, nie przełącza na zestawienie polubień w innych zakresach czasowych.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 15
  • 0

Błędy techniczne Nasz Orange


Misiek62 napisał(-a):

@Piotrek jeszcze taka ciekawostka ...

 

obszar.PNG

 

na obrazku po prawej stronie niby w "bazie wiedzy" pojawiają się jakieś cuda... sprawdziłem na kilku kompach/systemach... (XP, Win10) i przeglądarkach - Chrome, Firefox...

 

BTW... dlaczego "Bazy wiedzy" nie ma w oknie startowym, po zalogowaniu się do NO??  po zjechaniu do dołu strony znalazłem 😉 


@Piotrek  jak idzie z poprawką dotyczącą wyświetlania grafik? Bo dzisiaj jeszcze je widać.