Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Ja to tak piszę informacyjnie, bo @Piotrek ostatnio mnie "ostrzegł", że wszystkie siły programistów są skierowane obecnie na budowanie nowych rang i poziomów oraz nowych wizualizacji, więc naprawa wszystkich znalezionych błędów została tymczasowo wstrzymana.

Jeśli traficie na jakieś nowe to oczywiście dorzucajcie je tutaj, ale wiedzcie i wybaczcie nam, że ich naprawa rozpocznie się dopiero w lutym/marcu...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Ja to tak piszę informacyjnie, bo @Piotrek ostatnio mnie "ostrzegł", że wszystkie siły programistów są skierowane obecnie na budowanie nowych rang i poziomów oraz nowych wizualizacji, więc naprawa wszystkich znalezionych błędów została tymczasowo wstrzymana.

Jeśli traficie na jakieś nowe to oczywiście dorzucajcie je tutaj, ale wiedzcie i wybaczcie nam, że ich naprawa rozpocznie się dopiero w lutym/marcu...

@Artur

 

A już prawie pomyślałem, że chcecie nas zmotywować, bo dawno nie było jakiegoś "zgłoszenia" 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Oj nieeee... Z tymi poziomami i nowymi widokami roboty jest po pas, po szyję, więc akurat do tego teraz nie chcielibyśmy zachęcać... Za to w pozostałych działach na pewno znajdą się jakieś wątki bez rozwiązania i można tam spożytkować aktywność ;D

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):

Domator napisał(-a):

A tak przy okazji, ciekawe co z licznikiem postów.... mi pod avaterm wyświetla tylko jeden.... @Mikołaj, możesz to sprawdzić?


Jeszcze to jutro potwierdzę, ale jeśli dobrze pamiętam to do rankingów nie wliczają się posty dodane w kategorii Społeczność. Celem Nasz Orange jest pomaganie innym, a można to robić w pozostałych kategoriach, do czego oczywiście zachęcam 🙂


@Artur

 obiecałeś info co do tego jakie posty - z których działów zaliczają się użytkownikowi do wykazu pod avatarem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Ups, już się poprawiam 🙂 Otóż według ustaleń obecnie jest tak:
1. Komentarze liczone są we wszystkich kategoriach poza kategorią Społeczność.
2. Zaakceptowane rozwiązania, otrzymane lajki - liczą się we wszystkich działach.

Założenie było takie, że głównym celem Społeczności jest pomaganie innym, więc inne działania (offtopicowe posty w Społeczności) nie powinny być liczone. Niektórzy mają jednak wątpliwości, bo nie możemy w prosty sposób wyłączyć liczenia rozwiązań i lajków w Społeczności, więc to trochę niespójne, takie nieliczenie tylko komentarzy.. To jest jeden z tematów, które chcemy w najbliższych tygodniach rozgryźć, możliwe jednak, że to aspekty techniczne zmuszą nas do wyboru "drogi".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur

jak dobrze pamiętam @Anonim zgłaszał kiedyś uwagę do różnicy między lajkami pod avatarem (w profilu) a liczbą w zestawieniu - nadal u siebie zauważam różnicę: rozbieżność w liczbie lajków...rozbieżność w liczbie lajków...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błędy techniczne Nasz Orange

Mamy na liście do naprawy 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Błędy techniczne Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Założenie było takie, że głównym celem Społeczności jest pomaganie innym, więc inne działania (offtopicowe posty w Społeczności) nie powinny być liczone. Niektórzy mają jednak wątpliwości, bo nie możemy w prosty sposób wyłączyć liczenia rozwiązań i lajków w Społeczności, więc to trochę niespójne, takie nieliczenie tylko komentarzy..

Faktycznie była mowa o tym....  Chyba ten skrypt nie przewiduje takich "sztuczek". 😄

Można podejrzeć w plikach z jakiegoś gotowca jak oni to zrobili. phpBB prostszy ale dostępny bez problemu.  Tak samo IPBoard - na stronie producenta jest dostępna bez problemu pełna wersja do testów. Może informatycy by spróbowali podejrzeć na czym polega problem.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Błędy techniczne Nasz Orange

Nie mogę zapostować. Emotikon: sfrustrowany

Zrzut ekranu 2017-01-11 o 19.13.09.png

 

Edit: udało się, ale komunikat zobaczyłem kilkukrotnie, gdy dodwałem tego posta https://nasz.orange.pl/t5/M%C3%B3j-Orange/B%C5%82%C4%99dy-i-sugestie-do-poprawy-w-aplikacji/m-p/1195...


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7727
  • 80

Błędy i sugestie do poprawy w aplikacji

@Rogi a nie zrobiłeś double clicka jak dodawałeś wpis i coś się nie przywiesiło?