Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy techniczne Nasz Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Artur @mabud73Jak dla mnie to porażka zakładanie tematu, a potem przekopiowane ze strony Orange i już jest rozwiazanie.

https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/ipv6-neostrada-20480/m-p/15705


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

Widziałem to już wczoraj...takich delikwentów będzie pewnie więcej. i ten czas na rozwiązanie ...15min 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

Widziałem to już wczoraj...takich delikwentów będzie pewnie więcej. i ten czas na rozwiązanie ...15min 


@mabud73Tak jak napisał @Artur to tylko autor może dawać rozwiazanie, a nie inna osoba.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim 

ja takim tematem jak pisałeś wcześniej zainteresowałbm @Mikołaj -a, no i Artura... Co do "uznawania" rozwiązania, Oni też mogą to zrobić - uznać, odebrać... Ale czy jest o co kopie kruszyć?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange

@Anonim Zgadza się, ale temat wskazany przez Ciebie wygląda jak celowe działanie...założenie tematu bez zastanowienia, a tym bardziej bez zapoznania się z zasadami i po 15 rozwiąznie...nadzieja że to zachowanie incydentalne...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62, @mabud73 przedyskutujemy to Mrugający mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


Mikołaj napisał(-a):

@Misiek62, @mabud73 przedyskutujemy to Mrugający mężczyzna


Jeśli mogę dorzucić swoją opinię - rozwiązania bym nie kwestionował - użytkownik z niewielkim "dorobkiem" - raczej bym trochę poobserwował czy sztucznie nabija swoje statystyki, czy nie...

Anonim

Nie dotyczy

Błędy techniczne Nasz Orange

@Misiek62 @Mikołaj @mabud73 A wystarczylo wpisac zapytanie w Google.pl


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy techniczne Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 @Mikołaj @mabud73 A wystarczylo wpisac zapytanie w Google.pl


Dokładnie tak jak piszesz Panie kolego Emotikon: Mrugający Tylko co niektórych "wujek Google" pewnie gryzie Emotikon: LOL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy techniczne Nasz Orange


mabud73 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 @Mikołaj @mabud73 A wystarczylo wpisac zapytanie w Google.pl


Dokładnie tak jak piszesz Panie kolego Emotikon: Mrugający Tylko co niektórych "wujek Google" pewnie gryzie Emotikon: LOL


Z parę lat temu trzeba było wprowadzić sensowne, przemyślane co do składni pytanie, teraz wyszukiwarka ma dużo lepsze metody dobierania wyników i podpowiada zadawane pytania - jeśli podobne były - pod warunkiem nie wyłączenia sugestii... ale czasami wyszukiwarki mają kłopoty z zaspokojeniem oczekiwań 😉 Choćby ta na NO, parę spraw osobiście zgłaszałem jako przykłady zaskakująco nieefektywnego "czesania" zasobu i listowania wyników.