Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Archiwizacja wątków na NO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Archiwizacja wątków na NO

Poziomy da się przeskoczyć i Finisz 🤣


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Jak można przeskoczyć? 🤔

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Archiwizacja wątków na NO

Chłopaki,

Pisząc o zmianie statusu Herosów nie miałem na myśli nic złego . Wręcz przeciwnie. To honor wielki tak bezinteresownie pomagać ludziom głodnym wiedzy i doświadczeń osób bardziej zaznajomionych z technika czy ofertą daj procedurami. Dlatego uważam, że właśnie ci ludzie powinni być wyróżniani nie tylko tytularnie, ale i rzeczowo ( chociażby testami nowych urządzeń czy usług) bądź możliwością wpisów do bazy wiedzy. To miłe , gdy powołują się na Ciebie i twoje opinie czy zdanie. Mile, gdy uważają twoją odpowiedź za trafną. Fajne, że możesz pomóc...Trzeba iść z postępem i się rozwijać. Rozwijać też formę forum ( np o kącik wymiany sprzętu. Kącik testów...)

Liczę na Wasze poparcie

Anonim

Nie dotyczy

Archiwizacja wątków na NO


@Piotrekk85napisał(-a)
Jak można przeskoczyć? 🤔

Jeden na forum już rozgryzł system NO, wystarczy powielić taktykę 😃

Ale to tak poza tematem piszę, ciebie i tak niewiele brakuje do kolejnego poziomu, potem nowej rangi już nie ma 😎

@agat13  gro usług testują użytkownicy, tak Flex jak i innych (NMO choćby), szkoda że nowych telefonów nie ma do testów dla OH, problemy z FB/Dekoderami też tu są zgłaszane, więc gro usterek oprogramowania jest wyłapywane. Pomysły na zmiany kuleją i chyba stąd gro problemów klientów, dobrze że ja bez cyrografu i jak mi coś nie pasuje, to idę gdzie indziej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Jak ostatni poziom? Jeszcze pięć jest 😔🥺
Anonim

Nie dotyczy

Archiwizacja wątków na NO

@Piotrekk85  coś czytasz moje posty po łebkach 🙃 Miałem na myśli rangę   Arcyguru * , chyba nic więcej nie będzie, zresztą moim zdaniem to naj wyższa ranga 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Archiwizacja wątków na NO

Ale to 5 rang różniących się gwiazdkami 😋🤪
Anonim

Nie dotyczy

Archiwizacja wątków na NO

@Piotrekk85  pal licho te gwiazdki 🤣 Ranga jest jedna 😆

Co do gwiazdek, to kilka razy je zobaczyłem, ale nie na NO, jakoś tu mniej dla mnie istotne 🤣