Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ahoj przygodo!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Ahoj przygodo!

W sumie to nie wiem, co napisać. Na pewno się z Wami nie żegnam, bo pozostaję zarówno na forum jak i w Orange. Już niebawem przechodzę do innego działu, kończąc tę część mojej przygody i tym samym pracę w Zespole Nasz Orange.

Dla wszystkich którym na tę wieść może zrobić się przykro mam coś na pociechę:

  • Już nigdy nie otrzymacie ode mnie ani jednego upomnienia – łobuzujcie do woli 🙃

 

A tak już całkiem poważnie: Drodzy Herosi, Przyjaciele Nasz Orange, nasi aktywni Użytkownicy oraz Zespole Nasz Orange – dziękuję Wam wszystkim za ten wspólny czas i Wasze przeogromne zaangażowanie. Jesteście niesamowici! ❤️ To w jaki sposób kreujecie naszą Społeczność czyni ją wyjątkowym miejscem. Życzę nam wszystkim, aby Nasza Społeczność rosła i rozwijała się nieustannie zdobywając ogrom nowych rozwiązań 😊

Ahoj przygodo.png

 

Opuszczając przystań pozostaje zakrzyknąć: „Ahoj przygodo!”

Wasza – już tylko przez chwilę – moderator Kinga i już niebawem Przyjaciółka Nasz Orange.

67 ODPOW. 67

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6987
  • 182

Ahoj przygodo!

Powodzenia!


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Ahoj przygodo!

Dzięki śliczne @Kinga za ten wspólny, kreatywny czas w zespole. Gratulacje i powodzenia dalej w organizacji! Nie będziemy się żegnać, nadal będziemy współpracować i liczę, że będziesz często zaglądać na NO😊💪.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Ahoj przygodo!

@Kinga  zaskoczenie, ale dziękuję za Twoją obecność  i liczę na  " przyjaźn" z NO...Życzę wielkiej  przygody podobnie do tej z nami...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Ahoj przygodo!

@Kinga , dałaś się poznać jako dusza towarzystwa z ciepłym głosem ...i ciętą ripostą moderatorską, co wyróżnia Ciebie jako kobietę zdolną wywrócić niejeden układ😀 Z parasolką, czy bez, wojowniczko droga, zmieniaj świat na lepsze na niwie zawodowej i w prywatnym życiu. Powodzenia😊


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Ahoj przygodo!

Cieszę się, że mimo delegacji miejsca i obowiązków będziesz nadal z nami. Tak, uwielbiam bardzo 😘 powodzenia 😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ahoj przygodo!

Powodzenia na nowym 🤞

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Ahoj przygodo!

@Kinga Nie zgadzamy się z @Piotrekk85 komu będziemy broić chcemy naszej Kingi 😭😭😭😭😭😭😭


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ahoj przygodo!

@Citi2017 oj tam, oj tam - trzeba będzie coś innego wymyślić 🤪

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Ahoj przygodo!

@Citi2017 teraz będę mogła łobuzować z Wami 😎