Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ważność konta

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

ważność konta

Przedłużyłem ważność konta do lutego 2024. W związku z małą ilością środków na koncie planuję doładować konto kwotą 50zł. Czy po doładowaniu konto będzie ważne do lutego 2024 czy też jego ważność zostanie skrócona do 93 dni?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

ważność konta

@Sławomir3 jeżeli masz ważność konta do lutego 2024 roku, to po doładowaniu kwotą 50 zł, ważność konta będzie do lutego 2024 roku. Doładowanie z krótszym okresem ważności konta nie skraca.

Ważne aby pamiętać, że nie można po takim wydłużeniu konta i doładowaniu numeru zamknąć w szufladzie, bo środki przepadną. Raz na 31 dni musi być aktywność na koncie, np: połączenie głosowe, wysłanie SMS-a, MMS-a lub transmisja danych. Jeżeli nie będzie aktywności, to zostanie. Pobrana opłata 5 zł po 31 dniach nie korzystania z numeru.

Po doładowaniu za 50 zł przyznane są GB ale z ważnością inna niż konto główne. W tym przypadku wyniesie 93 dni.

Do wydłużenia ważności GB po doładowaniu służy usługa: Więcej czasu na internet. Koszt 29 zł na rok i po aktywacji z automatu wydłuża konto główne również o rok. Nie trzeba wtedy aktywować Roku ważności konta głównego za 9 zł. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

ważność konta

Hej @Sławomir3 

Przesyłam ci w pliku regulamin usługi Konto Ważne przez Rok. Znalazłem w nim coś takiego w punkcie 7. W przypadku gdy Abonent dokona doładowania w wyniku którego ważność Konta Głównego okazałaby się dłuższa niż ta wynikająca z aktywnej Usługi, wówczas Abonenta obowiązuje korzystniejsza ważność Konta Głównego wynikająca z doładowania. Usługa wyklucza się z promocjami Za darmo w Orange i numer bez limitu.:-)

 Przesyłam ci regulamin zerknij do niego.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

ważność konta

Dzięki. Czytałem ten punkt. Co prawda jest tu mowa o odwrotnej sytuacji gdy po doładowaniu ważność konta okazałaby się dłuższa niż ta wynikająca z aktywnej usługi.... w moim przypadku doładowanie skraca ważność konta głównego. Trzeba liczyć na korzystniejszą ważność konta wynikającą z przedłużenia konta o rok, którą dokonałem przed doładowaniem konta. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

ważność konta

@Sławomir3poczekajmy może ktoś bardziej się będzie orientował w tym temacie. Myślę tutaj o osobach  @agat13, @ketrasaArtur @Piotrekk85, @IreneuszCD i @Kimiriko. Oni mają większe doświadczenie w tej kwestii.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

ważność konta


@Sławomir3napisał(-a)

Przedłużyłem ważność konta do lutego 2024. W związku z małą ilością środków na koncie planuję doładować konto kwotą 50zł. Czy po doładowaniu konto będzie ważne do lutego 2024 czy też jego ważność zostanie skrócona do 93 dni?


Napiszę krótko 😎

Ważność konta, pozostanie do lutego 2024 😃

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

ważność konta

@Sławomir3widzisz szybka odpowiedz @IreneuszCD i@ketrasaArtur  . Tutaj są eksperci posiadają ogromną wiedze. Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

ważność konta

@Pablo5  jestem tylko skromnym użytkownikiem prepaid Orange 😃

Wiedza to rzecz ulotna i pewnie nie jestem omnibus 😆

@Sławomir3  nie masz co się martwić, doładuj śmiało. Jeszcze GB wpadną za doładowanie 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

ważność konta

@IreneuszCD  doświadczony, a skromny..takich tu nam potrzeba. Wiedza i chęć pomocy...to lubię 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

ważność konta

@Sławomir3 jeżeli masz ważność konta do lutego 2024 roku, to po doładowaniu kwotą 50 zł, ważność konta będzie do lutego 2024 roku. Doładowanie z krótszym okresem ważności konta nie skraca.

Ważne aby pamiętać, że nie można po takim wydłużeniu konta i doładowaniu numeru zamknąć w szufladzie, bo środki przepadną. Raz na 31 dni musi być aktywność na koncie, np: połączenie głosowe, wysłanie SMS-a, MMS-a lub transmisja danych. Jeżeli nie będzie aktywności, to zostanie. Pobrana opłata 5 zł po 31 dniach nie korzystania z numeru.

Po doładowaniu za 50 zł przyznane są GB ale z ważnością inna niż konto główne. W tym przypadku wyniesie 93 dni.

Do wydłużenia ważności GB po doładowaniu służy usługa: Więcej czasu na internet. Koszt 29 zł na rok i po aktywacji z automatu wydłuża konto główne również o rok. Nie trzeba wtedy aktywować Roku ważności konta głównego za 9 zł. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

ważność konta

@Sławomir3 namawiam aby takie doładowanie zrealizować przez aplikacje mój Orange lub na stronie operatora. Dzięki temu wpadnie dodatkowe 5pln, pod warunkiem że zrobisz to w marcu.

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Prezent-na-kart%C4%99-w-pierwsz%C4%85-%C5%9Brod%C4%9...