Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@jan1  Właśnie po co dają coś z czego nie da sie skorzystać 🤔


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9    nie wiem , to pytanie do tych osób decyzyjnych  rozdajacych takie prezenty  i  przy okazji z automatu dzielących ludzi , na moje pytanie też tutaj nie ma konkretnej odpowiedzi , mimo tutaj obecnych na forum pracowników Orange , @andrzej1441 skąd masz tą pewność , że  w walentynki i tłusty czwartek nie będzie to samo z GB , co jest teraz w prezencie ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 336
  • 1712
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@jan1  osobiście wyłączyłem to.Co do walentynek to mogą coś dać ale w tłusty czwartek raczej nic nie dadzą chyba że dadzą miła niespodziankę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

10 GB na 10 dni nie udało się wykorzystać z powodów napisanych wcześniej w tym wątku. Ale z ciekawych rzeczy to jest możliwość przedłużenia tego pakietu i kwota:

W dniu 11.02.2023 o 23:59 konczy sie waznosc elastycznego pakietu internetowego. Do wykorzystania masz 10 GB. Odpisz AKT100 na ten SMS (100 zl + koszt SMS) aby juz teraz dodac do pakietu 100 GB i przedluzyc waznosc o 100 dni. Mozesz tez skorzystac z wersji na krotsza liczbe dni - sprawdz na orange.pl

Dzis o 23:59 konczy sie waznosc elastycznego pakietu internetowego. Do wykorzystania masz 10 GB. Odpisz AKT50 na ten SMS (50 zl + koszt SMS) aby juz teraz dodac do pakietu 50 GB i przedluzyc waznosc o 50 dni. Mozesz tez skorzystac z wersji na krotsza liczbe dni - sprawdz na orange.pl

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@toleka nie lepiej skorzystać z promocji elalstyczny pakiet 30 GB na 30 dni za 15zł

o czym wspominałem wspomniałem wcześniej tu 

szczegóły zakreślone na screenie:

_elastyczny.png

regulaminy wszystkich elastycznych w linku 

Można sobie dowolnie wybierać według potrzeb. Najważniejsze to zapoznanie się z 12 pkt. oraz tabelkami.

Dla wersji cyklicznych dodatkowo interesujący jest 16 pkt. o czasowym zamrożeniu usługi przy braku środków na odnowienie.

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441 obecnie mam pakiet 25 zł (ale mogę płacić i 30 zł) i w tym mam no limit minuty i SMS i ponad 100 GB co miesiąc. Odpowiada mi to i chyba jest korzystne? 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

W marcu 5 zł dodatkowe po doładowaniu za minimum 30 zł.

Screenshot_2023-03-01-02-38-35-657_pl.orange.mojeorange.jpg

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Szkoda tylko, że co m-c miał być PREZENT, a nie BONUS do czegoś...

Poza tym, to 5zł miało by sens przy niższych nominałach doładowań 😋


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Patrząc na promocje w pierwszą środę miesiąca to są znacząco słabsze od okazyjnych promocji z poprzedniego roku. Jedyna istotna zaleta promocji to możliwość aktywacji do końca mieniąca. Wczoraj uruchomiłem pakiety elastyczne 10 GB na 3 aktywnych kartach, choć praktycznie to tylko na jednej skorzystam.

Przy okazji sprawdziłem, że po wyłączeniu na jednej pakietu elastycznego 10GB jak tylko się pojawił nie ma bugu i zero zł  zwróciło, ale przycisk zadziałał i pakiet wyłączyło.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Dotyczy prezentu z lutego 10 GB elastycznego na 10 dni

Jak to możliwe:

_662_elastyczny.png

 

powyżej to jest aktualny stan z tej karty, która byla przeniesiona za 0 zł raz doładowana za 5 zł  + 10 zł za zgody markietingowe

 

_662_prezent_1200_.png