Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

telemarketing


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

telemarketing

Osobiście nie widzę związku między kontem ważnym rok a telemarketingiem. Jeśli to świeżo zakupiony numer, to może był z "odzysku". Orange chyba od 5 lat nie otrzymał nowej puli numeracji więc ilość "nieużywanych" ani razu numerów jest dosyć niewielka.

Jeśli u Ciebie nagłe zaczęły się takie telefony, warto to gdzieś zgłosić.
Anonim

Nie dotyczy

telemarketing

@Piotrekk85  ja to zgłaszałem i na jednym numerze ucichło (tam bez limitu na rok za 300zł), 2 numer tylko do internetu ma pakiet i tam trochę mniej dzwoniących z reklamami, ale jednak, brak zgód na marketing nic nie daje, numery z przenosin (Play) świeża pula, ręce po prostu opadają, trzeba by powrotem do Play iść.

Anonim

Nie dotyczy

telemarketing

BUMP, bo czemu by nie - trzymajta wątek na topie, to może takie jedne urzędy go zauważą.

 

Dzisiaj tylko 16 telefonów z nieznanych numerów - wszystkie na zasadzie *pik* "dzień dobry... dzień dobry..." *disconnect* albo "halo? dzień dobry..." i rozłączenie.

Zauważyłem także, że czasem fala takiego spamu zaczyna się od użycia telefonu. Np. odbieram od kogoś wiadomość, mija kilka sekund i zaczynają dzwonić. Przynajmniej trzy razy w ostatnim czasie miałem takie doświadczenia. To musi działać na zasadzie jakiegoś zewnętrznego oprogramowania szpiegowskiego - program wie, kiedy urządzenie jest używane i wtedy rozsyła spam. Celowo korzystam ze starego telefonu, z jeszcze starszą kartą, więc włamanie do niego raczej odpada. Moja czarna lista rośnie w zastraszającym tempie...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13046
  • 53554
  • 622

telemarketing

@Anonim a do mnie dzwonią z fotowoltaiki, ale mówię, że mam ziemiankę krytą strzechą.. I to na posesji sąsiada, więc chętnie, ale twierdzą, że nie da rady... Dlaczego???? 

Anonim

Nie dotyczy

telemarketing

Bo są amatorami, którzy nie wiedzą nic o trendach budowlanych. Strzecha wraca do łask. ps. fotowoltaika też się zdarza, ale przeważać zaczynają automaty, które dzwonią tylko po to, aby dzwonić.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22166
  • 181

telemarketing

@Anonimnie wiem może jakiś dziwny jestem ale do mnie nikt nie dzwoni na żaden z numerów komórkowych. Trochę nagujących telefonów na stacjonarny się zdarza, ale to nawet trudno spamem nazwać bo większość tych ofert jest całkiem legalna, zresztą to mniej niż raz dziennie. A na komórki absolutnie zero.

Więc na pewno nie musi tak być.

Anonim

Nie dotyczy

telemarketing

Obawiam się, że to trend wzrostowy. Korzystam z serwisów internetowych sprawdzających numery i widzę, że sam z tym nie jestem. Np. numer 451409300. Patrząc w rejestr telefonu (ostatnie kilka dni), dzwonił 30 razy ogółem.

https://www.nieznany-numer.pl/Numer/451409300 = zero wątpliwości.

 

Sprawdziłem zgody, ustawienia - wszystko jest niby bezpieczne i w ogóle. I mimo to wydzwaniają roboty, lub ludzie, którzy nie chcą udostępnić żadnych swoich danych, ale za to chętnie przygarną moje.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22166
  • 181

telemarketing


@Anonimnapisał(-a)

Obawiam się, że to trend wzrostowy. Korzystam z serwisów internetowych sprawdzających numery i widzę, że sam z tym nie jestem. Np. numer 451409300. Patrząc w rejestr telefonu (ostatnie kilka dni), dzwonił 30 razy ogółem.

https://www.nieznany-numer.pl/Numer/451409300 = zero wątpliwości.

 

Sprawdziłem zgody, ustawienia - wszystko jest niby bezpieczne i w ogóle. I mimo to wydzwaniają roboty, lub ludzie, którzy nie chcą udostępnić żadnych swoich danych, ale za to chętnie przygarną moje.

 


Mogę tylko współczuć. Żadnego trendu wzrostowego jednak nie potwierdzam.

 

Anonim

Nie dotyczy

telemarketing

@j131  to ty jesteś prawdziwym szczęściarzem, bo niestety taki proceder spamowy jest i to na szeroką skalę, ba chyba wszystkie numery telefonów są na liście, nawet jak dziś jakieś puli nie ma, to za kilka dni już jest, automaty są bardzo pracowite, tak na koniec, każdy może tak jak ty pisać, bo tego się nie da zweryfikować, ale uwierzę ci na słowo, że zero niechcianych połączeń masz.

Anonim

Nie dotyczy

telemarketing

Ja też już od jakiegoś czasu nie miałam takich telefonów. I aż mnie wczoraj zaskoczyło, pani dzwoniła z propozycją fotowoltaiki. Z racji tego, że mieszkam w bloku rozmowa była szybka i konkretną. Jakoś nigdy nie miałam namolnych połączeń.