Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

podwyżki w OFnK od 10.2022


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

podwyżki w OFnK od 10.2022

Od 1 października 2022 r. w taryfach Orange na kartę (Free, Yes, POP, Zawsze bez limitu i usłudze Extra Numer), cena połączeń krajowych do sieci komórkowych i stacjonarnych wzrośnie z 40 gr/min do 49 gr/min, cena za SMS wzrośnie z 25 gr do 29 gr i cena za MMS wzrośnie z 40 gr na 49 gr (ceny brutto).

W taryfie Orange Free zmienia się również stawka za transfer danych z 1 gr na 3 gr za 100kB (cena brutto).

https://gsmonline.pl/artykuly/orange-na-karte-zmiana-cen-drozej-od-kiedy

19 ODPOW. 19

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

podwyżki w OFnK

@Windowv2 czyli coraz bardziej zbliżamy się do cen z przed kilku lat, kiedy brak było konkurencji w postaci fioletu.

Cóż pakiet no limit, i podwyżki cen za minutę połączenia nie dotyczą.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

podwyżki w OFnK od 10.2022

W sumie ciekawy timing, bo we wrześniu przypadnie okrągła, 24, rocznica uruchomienia Idea Pop 😉
Jak zerkam na cennik z 2002 to sms kosztował 40gr (z vat), więc jeszcze trochę nam brakuje żeby zatoczyć pełne koło 😉


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 46
  • 0

podwyżki w OFnK od 10.2022

Niezły prezent rocznicowy nam zrobiła Orange.

 

Na szczęście, kto ma pakiety no limit to ma luźno. Mnie jedynie martwi wzrost opłaty za MMS-y. Nie mam ich w swoim pakiecie, bo korzystam z rocznego pakietu 1Tb z samymi SMS-ami a czasem wysyłam też wiadomości MMS. Także szkoda. Wykupiłem sobie ten pakiet na kilka lat z góry więc nawet jeśli Orange weźmie się w przyszłości za ceny tego typu usług, będę miał spokój. Polecam Wam zrobić to samo.

 

Tak btw. MMS-ów. Ciągle słyszę, że to przeżytek a w raporcie UKE wyszło, że odnotowaliśmy wzrost wysyłania tego typu wiadomości. Więc chyba jednak nie przeżytek 🙂

Anonim

Nie dotyczy

podwyżki w OFnK od 10.2022

Myślę, że wzrost liczby wysyłanych MMS-ów wynika m.in. z tego, że w smartfonach Samsunga z nowszym oprogramowaniem wszystkie wiadomości tekstowe, które nie zmieściłyby się w 3 wiadomościach SMS, wysyłane są jako SMS-y. Przy kodowaniu Unicode 3-częściowa wiadomość SMS zawiera zaledwie maks. 201 znaków. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

podwyżki w OFnK od 10.2022

Dla mnie to akurat obojętne, używam tylko GB w routerze kupując pakiety.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

podwyżki w OFnK od 10.2022

@Zeusek to jednak Ciebie też dotyczy. Jak byś nie zakupił pakietu GB, to ceny za transmisję danych również ulegają zmianie z 1 grosza do 3 groszy za 100 kB.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

podwyżki w OFnK

czyli Orange testuje podwyżki na najmniej lojalnym segmencie klienta. Nie dziwie się - inflacja robi swoje.

następnym etapem będzie zapewne doskonalenie więcej za więcej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

podwyżki w OFnK

https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/dokumenty/inne/Zmiana_cen_polaczen_krajowych.pdf

A czy ktoś próbował wypowiedzieć umowę a potem je wycofać z uwagi na zmianę cennika?

Ostatnie zdanie w komunikacie jest wieloznaczne 🤔

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

podwyżki w OFnK


@Piotrekk85napisał(-a)
https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/dokumenty/inne/Zmiana_cen_polaczen_krajowych.pdf

A czy ktoś próbował wypowiedzieć umowę a potem je wycofać z uwagi na zmianę cennika?

Ostatnie zdanie w komunikacie jest wieloznaczne 🤔

A co to znaczy "wypowiedzieć umowę" w ofertach na kartę??? 😂

Zapisu "bez ponoszenia dodatkowych opłat" to już w ogóle nie ogarniam... W jakim niby przypadku karciarze ponosili jakieś opłaty przy "zerwaniu" umowy - czyli wyrzucenia, zniszczenia, połknięcia, utopienia, wysłania w kosmos etc. karty SIM? 😆