Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

Informujemy, że 2 marca 2021 r. zamknięta zostanie możliwość włączenia i automatycznego odnowienia następujących usług promocyjnych dostępnych dla taryf w Orange na kartę:

  • Multipakiet 100 za 6 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
  • Minipakiet 100 Minut za 3 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
  • Minipakiet 100 SMS za 3 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
  • Pakiet 1000 minut do Orange za 10 zł na 31 dni (wersja jednorazowa)
  • Pakiet 1000 minut do Orange za 10 zł na 31 dni (wersja cykliczna)
  • Pakiet 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni (wersja jednorazowa)
  • Pakiet 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni (wersja cykliczna)
  • Pakiet 60 minut na telefony stacjonarne za 3 zł na 30 dni (wersja jednorazowa)
  • 20% na Konto Promocyjne za doładowanie z bank
  • 20% na Konto Promocyjna za doładowanie z aplikacji mobilnej
  • SMS SOS
  • Kumulacja okresu ważności konta

Użytkownicy korzystający z aktywnej usługi w dniu 2 marca 2021 r. zachowują prawo do wykorzystania środków z usługi w okresie jej ważności ustawionym w chwili włączenia usługi.

Użytkownicy oferty na kartę nie akceptujący powyższych zmian, mają prawo do rozwiązania umowy do 2 marca 2021 r.

 

Źródło: https://www.orange.pl/omnibook/zamkniecie-wybranych-uslug-orange-na-karte

 
7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

O ile zamknięcie promocji: 

  • Pakiet 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni (wersja jednorazowa)
  • Pakiet 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni (wersja cykliczna)

rozumiem, bo pakiet z pełnym nolimit dla SMS, MMS i rozmów + pakietem internetu jest o 5 złotych droższy, o tyle cała reszta...

 

Kolejne kastrowanie oferty na kartę by "zasugerować" przejście na pełnego prepaida bądź Flexa. Szkoda. Chociaż widocznie ma to swoje uzasadnienie biznesowe. Ciekawe co następne 😞 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

Czyli krojenie oferty na kartę ciąg dalszy.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

Nie wiem czy kastrowanie. Te oferty są już niszowe. Seniorzy i tak płacą gołą stawkę i nie bawią się w pakiety. Bardziej kumaci mają nolimity lub pakiety na miesiąc.

Wydaje mi się, że jakiś "czepialski" klient poszedł z Orange do UKE i Orange zamiast naprawić bugi, wyłącza usługi. Ja osobiście tylko za usługą sms sos mógłbym zapłakać.
Anonim

Nie dotyczy

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

@Piotrekk85 W sumie coś w tym jest - u mnie wszyscy mają no-limity, czy to w Orange czy u zielonych, a dziadek mający prepaida w Orange ma po prostu doładowywane 50 złotych i starcza mu to na długi czas.

Ale np. pakiet minut na stacjonarne za 3 złote był dobry dla seniorów - tam sporo osób używa jeszcze tel. stacjonarnych i możliwość tanich rozmów to była dla nich fajna oferta, imo. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

Pakiet 100/200 zostaje... Uffff...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 43
  • 0

Zamknięcie wybranych usług Orange na kartę

Tego szkoda:
Minipakiet 100 Minut za 3 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
Często włączałam mamie, która nie korzysta z sms-ów a teraz trzeba płacić o 1 zł więcej (Pakiet 100) a z smsów i tak nie skorzysta ☹️