Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra Numer - możliwość przeniesienia numeru na fizyczną SIM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Ekstra Numer - możliwość przeniesienia numeru na fizyczną SIM

Dzień dobry, opiszę po krótce swój problem z Orange zawierając tylko ogólny zarys historii. 

W październiku ubiegłego roku aktywowałem usługę EKSTRA NUMER.

W grudniu przed Świętami postanowiłem skorzystać z możliwości przeniesienia EKSTRA NUMERU na odrębną fizyczną kartę SIM (zapis o tej możliwości widnieje w regulaminie pod pkt. 29 - załączam zdjęcie).

Udałem się więc zgodnie z zaleceniami do salonu Orange i poprosiłem Panią o załatwienie w/w sprawy.

Od tego momentu zaczęły się problemy które trwają aż do dzisiaj..

Ekstra Numer który chciałem przenieść na nową kartę SIM został ZABLOKOWANY i po wielu telefonach oraz wizytach w salonie został odblokowany po MIESIĄCU. 

Niestety tylko odblokowany bo do tej pory (a minęły 4 miesiące) nie mogę uzyskać wspomnianej karty SIM z Ekstra Numerem mimo ogromnej ilości telefonów, wizyt w salonie, składania reklamacji itd.

W dniu dzisiejszym dostałem od Pani kierownik smsa z informacją "ostateczną", że nie jest możliwe przeniesienie nr na kartę Sim..

Gdyby był to dla mnie nieznaczący numer telefonu to już bym się poddał i po prostu zakupił inny numer u innego operatora (przykre bo jestem klientem Orange od 20 lat) ale nie mogę tego zrobić ponieważ przez pół roku służył mi do celów służbowych i zainwestowałem pieniądze m.in. na reklamę i zmiana numeru nie wchodzi w grę.

Jestem bardzo zawiedziony postawą Orange i liczę na rozwiązanie problemu który w mojej opinii powinien być załatwiony od ręki.

Czy mogę liczyć na pomoc?


Screenshot_20210422-135112.png

 

____________________

*Doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Ekstra Numer - możliwość przeniesienia numeru na fizyczną SIM

Mój pomysł na rozwiązanie przedstawionego przez Ciebie problemu jest następujący: przeniesienie Extra Numeru do innego operatora telekomunikacyjnego, a następnie, jeśli będzie taka potrzeba, przeniesienie z powrotem do Orange. Piszesz, że Extra Numer jest już odblokowany, a fragment regulaminu, który dołączyłeś, również odnosi się do możliwości jego przeniesienia, więc nie widzę przeszkód ku takiej możliwości.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Ekstra Numer - możliwość przeniesienia numeru na fizyczną SIM

@Łukasz_  masz rację, jest to jakiś pomysł na problem przedstawiony przez @Pomaranczowy 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Ekstra Numer - możliwość przeniesienia numeru na fizyczną SIM

@Pomaranczowy spróbowałbym przenieść numer do innego operatora. Może się udać szybciej, niż na fizyczną kartę SIM w Orange.