Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@andrzej1441  - raczej będę zmuszona polubić ten pakiet no bo innego wyjścia nie widzę, osoba która będzie korzystać z owego pakietu nie bardzo jest w temacie doładowań - dlatego aktywuję jej doładowanie cykliczne, no nie wiem sama Emotikon: zakłopotany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Jaki pakiet za 7 zł?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@Piotrekk85 

Myślę, że @andrzej1441 pomylił cyferki, ale ja się domyśliłam że chodzi o pakiet 200 minut za 14 zł na 31 dni. 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

@wscieklaewkaA co ja mam powiedzieć jak Mnie wystarczał pakiet, który kosztował 1 zł/ 30 dni (MASZ MINUTY). A kwota z konta głównego szła na drugą kartę z cyklem za 7 zł.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Przepraszam @andrzej1441 / ju ale ja nie korzystałam z tego, a  szkoda 😞


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Piotrekk85 

Myślę, że @andrzej1441 pomylił cyferki, ale ja się domyśliłam że chodzi o pakiet 200 minut za 14 zł na 31 dni. 🙂


Nie pomyliłem się. Aktywuję  (czytaj - "spełniam warunki do odnowienia z automatu") cykl na 7 dni gdy zamierzam więcej i dłużej rozmawiać.

Trzymam na koncie poniżej 7 zł ale ponad 2 zł aby w każdej chwili skorzystać z kredytu na cykl.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

No tak Ty masz dobrze bo potrafisz, natomiast osoba ( jak pisałam wcześniej ) nie ma pojęcia o doładowaniu i trzeba to robić za nią Emotikon: Smutny po za tym mieszka sama i ma też swoje latka Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1589
  • 5429
  • 58

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Pomarańcza nie ma oferty dla staruszków do samych rozmów. Fiolet miał OD_NOWA, ale też ostatnio sporo zmieniają i słychać narzekania.

A może już nastąpiła pora, aby przyjrzeć się globalnie ofertom. Może jakaś zmowa?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do

Zatem cieszmy sie pakietem 200 poki mozemy 🙂

Mialem 2 nry z nowym go, teraz tam jest ofnk i na razie jade na w/w pakiecie. Tez sie zastanawiam nad flex rodzina. Ewentualnie nad migracja do abo jako kolejne numery... W ostatecznosci inna siec.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zamknięcie usług w Orange na kartę: "Masz Minuty i Masz SMS-y", "Pakiet 120 minut do


@andrzej1441napisał(-a)

Pomarańcza nie ma oferty dla staruszków do samych rozmów. Fiolet miał OD_NOWA, ale też ostatnio sporo zmieniają i słychać narzekania.

A może już nastąpiła pora, aby przyjrzeć się globalnie ofertom. Może jakaś zmowa?


Raczej powiedziałbym rosnące koszty. To stare pakiety, 9 zł w 2015 roku było warte znacznie więcej niż obecnie.

Do tego rosnące koszty na inwestycje. Wcześniej aukcja LTE, która pochłonęła wiele miliardów złotych, teraz zbliżające sie aukcje 5G, które zjedzą kolejne miliardy. Do tego rosnące ceny np. energii elektrycznej (które mają znaczenie dla systemów teleinformatycznych i nadajników), rosnące płace, itd.

Taniej to już nie będzie. Raczej nalezy się spodziewać, że oferty poniżej 20 zł będą rzadkością.